Červenec 2008

US5 - Richie - fotka

25. července 2008 v 23:26 Zpěváci a herci
Richie u zdi


US5 - Richie - spouuusta fotek

25. července 2008 v 23:22 Zpěváci a herci
Richie - další fotky
Richie - s fanynkama
Richie - zase fotky
Christopher Richard Stringini
Richie-kamarádky a fanynky?!
Richie s autogramem

US5-Richie - animačka

25. července 2008 v 23:14 Zpěváci a herci
Richie
Animačka :)

Us5 - richie - animace

25. července 2008 v 23:13 Animace
Animačka s členem US5
Richie

US5 - Chris

25. července 2008 v 23:00 Zpěváci a herci

Us5 - Richie - fotky

25. července 2008 v 22:56 Zpěváci a herci
Richie
Paroubek jako baletka xD

23. července 2008 v 16:01 Obrázky
ale ,ale ,ale..... kdopak se nám to dal na belet xD xD

Laky na nehty

23. července 2008 v 15:58 Nehty
Známe to snad všechny, večer nás čekají důležité společenské povinnosti a my chceme vypadat dokonale. Vlasy, make-up, šaty a hlavně naše nejvýmluvnější vizitka - nehty. I když si je pravidelně udržujeme v dobrém stavu, v den D musí být naprosto perfektní a bez kazu
Nic ženu neumí vytočit více, než když si půl hodinky před odchodem nalakuje všechny nehty, čeká, až lak zaschne, a pak například nečekaně zazvoní telefon, a ona si ještě měkký lak stačí poničit např. neopatrným uchopením sluchátka. Dělat celou práci s manikúrou nanovo a v časovém presu určitě žádné z nás na náladě nepřidá. Ale tyto negativní jevy se dají v dnešní době poměrně dobře eliminovat.

Pokud si pořídíte rychleschnoucí lak, ušetříte čas potřebný k zaschnutí, takže se vám může podařit výrazně snížit riziko jeho poškození. U většiny z těchto výrobků trvá čas zasychání asi šedesát vteřin, což je skutečně výrazné urychlení. Většinou se každý nehet lakuje třemi až čtyřmi vrstvami laku, takže za nějakých 5 minut byste mohla být s prací hotova. Obvykle to sice takhle rychle pohádkově nefunguje, ale nemusíte zdlouhavě na nehty foukat či se je zoufale pokoušet vysušit fénem.

Pokud nemáte zrovna rychleschnoucí lak, je možné si v drogerii běžně zakoupit i rychleschnoucí olej ve spreji. Ten podle zkušeností funguje velmi dobře a navíc dovede strukturu laku zpružnit, takže vydrží pěkným mnohem déle a navíc blahodárně působí na nehtovou kůžičku.
Velkým hitem poslední doby jsou samolepicí laky na nehty. Nemusíte dlouze čekat a bát se, že si lak opět poškodíte. Stačí nalepit a jít. Jejich výrobce zaručuje výdrž až čtrnáct dní bez kazů. Je to skutečně revoluční technologie, ale jako každá novinka i poněkud dražší, než jsme u klasických typů laků zvyklé. Samotná aplikace není nijak složitá, jednoduše si na nehet nalepíte samolepku, kterou po libovolné době můžete opět sloupnout. Pro uspěchané ženy se tento způsob úpravy nehtů zdá být ideálním.

Ale tak či tak si vždycky raději ponechte jistou časovou rezervu, pokud vám opravdu záleží na tom, abyste ve společnosti udělala dobrý dojem. Nikdy přece nevíte, jaký zákeřný šotek vám bude chtít večer zkazit, tak mu to nedovolte!

Zdroj: Moda.cz

Typy polibků - co prozradí ?

23. července 2008 v 15:51 Líbání
KOUSAVÝ POLIBEK:
Když se spolu potkáte, je to ohňostroj citů. Oběma se vám jeho jemné hryzání rtů líbí, jřijde vám to sexy. Oba chcete víc...
Jeho polibek prozrazuje: Je mezi vámi velká porce vášnivosti. Je z tebe rozechvělý a chce tě mít jen sám pro sebe. Pokud by to bylo jen na něm,tak by tě rád okusoval i na jiných místech. :o)
Tip: Člověk musí být opravdu talentovaný na líbání, aby se mu při jemném okusování nestala nehoda. Ale cvičením se člověk učí a zlepšuje, to platí i pro tebe.
VEŘEJNÝ POLIBEK:
Jste spolu ve městě nebo na nějaké party. Okolní pozorovatelé jsou mu ukradení. Dá ti ruku kolem ramen, nakloní se k tobě a přede všemi tě láskyplné políbí na rty.
Jeho polibek prozrazuje: Nestydí se ukázat celému světu, že je zamilovaný. Chce se s tebou před kamarády taky trochu vytáhnout: to je moje holka! Body pro něj! Je otevřený a extrovertní. Jen pozor, jestly také nejde o majetnický tah - trošku z toho zavání žárlivost.
Tip:Na 100 % za tebou stojí!
POLIBKY NA KRK A UŠI:
Zatímco ty jsi v sedmém nebi, jeho rty stále cestují k tvému krku.A nebo ti jemné okusuje a saje ušní lalůčky.
Jeho polibek prozrazuje:Neustále při líbání odbíhá od tvých rtů? Chce tě ochutnávat a poznávat, na kterých místech jsi nejcitivější! Je zvědavý , vynalézavý a opravdu ho zajímáš. Tvoje láska určitě brzy zjistí, které polibky a doteky se ti obzvlášť líbí.
Tip: I on na tvé polibky na jeho krk a uši bude reagovat se spokojeným vrněním. Dívky jsou na těchto místech citlivější než kluci, ale to neznamená, že se mu to také nelíbí. Jen klidně vyzkoušej, co má ráda
FRANCOUSKÝ POLIBEK:
Klasika. Není nikdo, kdo by tuhle milou a někdy velmi vášnivou hru jazyků neznal.
Jeho polibek prozrazuje: že jde o elektrizující a velmi intimní polibek, který ukazuje, že od tebe chce víc, než se jen držet za ruce. Proč? Protožě mu přijdeš moc sexy. Proto vyhledává tvojí blízkost - svými polibky, svými doteky.
Tip: To ale neznamená, že touží po vztahu. S někým se líbat pro něj nemusí být ničím zvláštním. Neměla bys mu proto dávat svoje srdce prříliž rychle. Zkrátka nikam nespěchej.
SÁNÍ RTŮ:
Udělá z líbání hru na kočku a myš. Začne ti jemně sát horní ret. Ty mu utečeš, abys mohla líbat jeho spodní ret.
Jeho polibek prozrazuje: že je to hravý milenec.Našla jsi v něm kluka, o kterém jsi vždycky snila: je empatický,líbí se mu jen tak se mazlit a má stejný názor jako ty, že dokázat se společně smát je stejně důležité jako láska.

Co by sis neměla nechat ve vztahu libít!!!

23. července 2008 v 15:49 Kluci
Čeká, až ty zavoláš:
Pořád doufáš, že konečně zazvoní telefon, a ono nic. Vždycky jsi to ty, kdo ho kontaktuje a volá mu, takže si připadáš jako stíhačka.

Pořád tě poučuje:
Neustále ti říká, co máš jak dělat, opravuje tě, komanduje, a když přesto jednáš podle svého, je hned naštvaný a vyčítá ti každou maličkost.

Bije tě:
Chová se k tobě hrubě, sprostě ti nadává, zesměšňuje tě, a pokud není vše podle něj, je schopný tě i uhodit.

Kritizuje tě:
Neustále ti něco vyčítá nebo tě nějak shazuje. A to nejen když jste spolu sami, ale i před vašimi kamarády. Ponižuje tě to, i když říká, že to byl jen vtip.
Opíjí se:
Pokud je opilý nebo zfetovaný pokaždé, když je s tebou, nikdy nepoznáš, jaký je ve skutečnosti. Sice se říká, že ve víně je pravda, ale když není schopný se s tebou bavit za střízliva, je něco špatně.

Zahýbá ti:
Zjistila jsi, že kromě tebe spí i s jinými, lže ti a nedodržuje dané sliby. Pozor: v tomhle se málokterý kluk dokáže změnit...

Přehlíží tě:
Jakmile jste s partou jeho kámošů, jsi pro něj vzduch. Všimne si tě maximálně, když chce, abys mu objednala pivo.

Vlentýn - zvyky a pověry

23. července 2008 v 15:47 Kluci

Valentýn-zvyky a pověry

· svobodným dívkám napoví jaký bude jejich ženich podle toho, jakého ptáčka v tento den uvidí:

SÝKORKA - námořník
STEHLÍK - boháč
HOLUBICE - dobrák
MODŘINKA - velmi šťastný člověk
KOS - farář
DATEL - další rok zůstane dívka bez ženicha

· na sv. Valentýna by měli všichni zamilovaní dodržovat:

  • snídaně - valentýnovský toust s máslem a sypaný skořicovým cukrem
  • svému miláčkovi potají předat bláznivý dárek, jehož účelem je překvapit i rozesmát
  • zamilovaní si píší zamilovaný vzkazy
  • v tento den se myslí také na rodiče - sladkosti, kytičky
  • svým domácím mazlíčkům uvazujeme červenou mašli

4 důvody proč chceme chlapa

23. července 2008 v 15:44 Kluci

4 důvody, proč chceme chlapa!

Mnozí tvrdí, že dnešní doba je příliš cynická a nepřeje základním lidským hodnotám. Toto poněkud chmurné zobrazení současnosti ale nekoresponduje s pravdou. Víte tedy, podle čeho si vybíráme partnera?