Květen 2009


Bleskovka č.63-konec

31. května 2009 v 11:23 Bleskovky a soutěže
1.Ahojky
2)Jak se máš?
3)Co je dneska za den?
4)Chce se ti zítra do školy?
5)Diplomek společnej
6)Pak dám vědět ;) pá

rychlovka č.49-konec

31. května 2009 v 11:21 Bleskovky a soutěže
1.Napiš slovo : r.o.z.t.o.m.i.l.o.u.č.k.ý.
2.Beru prvního
3.Diplomek ti vyberu ;)


Obrázečkyyy

30. května 2009 v 15:26 Obrázky

(print image)
(print image)

(print image)
(print image)

(print image)

(print image)
(print image)
(print image)

(print image)

(print image)
(print image)
(print image)
(print image)

Krásný obrázky

30. května 2009 v 15:24 Obrázky
(print image)(print image)
(print image)
(print image)(print image)
(print image)
(print image)(print image)
(print image)
(print image)(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)


Nahá bisexuálka Lady GaGa. Jen v bublinkách

30. května 2009 v 12:20 | magazin.cz |  Paparazzi

Nahá bisexuálka Lady GaGa. Jen v bublinkách


S ničím se moc nemaže, nedávno se nechala nafotit skoro nahá pro časopis Rolling Stone. Byla oděna jen do bublinek z bublifuku. Tahle třiadvacetiletá popová hvězda prostě ví, jak zaujmout.
28. května 2009
Raketový start téhle dámy jasně říká světu, že před námi nestojí nějaká ufňukaná panenka. Fakt, že se teď objevila na hlavní stránce prestižního časopisu Rolling Stone a klidně si k té příležitosti nevzala víceméně nic na sebe, to jenom potvrzuje. Na tuhle holku jen tak někdo nezapomene.

Oděna pouze do plexisklového korzetu a několika dobře umístěných bublin se GaGa jistě zapsala do povědomí i lidem, kteří se o její existenci do té doby vůbec nezajímali. Být na titulce hudební Bible a ještě k tomu tak, jak vás pánbůh stvořil, to je dobrá trefa. Vypadá trochu jako vosková panenka, i díky mrtvolnému nicneříkajícímu výrazu, který pěkně ladí s vizáží nakudrnatělé disko divy ze 70. let.Kromě mého táty si o mě každý může myslet, co chce
Lady GaGa, jejíž skutečné jméno je Stepfanie Germanotti, v rozhovoru pro časopis řekla, že je jí úplně ukradené, co si o ní lidé myslí, ale prý by ji zničilo, kdyby si o ní a její práci myslel cokoli špatného její otec. To by ji zničilo.

"Nemyslím si, že vypadám a chovám se jako ty roztomilé popové zpěvačky, které svým tatínkům musejí dělat radost, já doufám měním názor lidí na to, co je a není sexy."

Pobuřující zpěvačka, která teď randí s muzikantem zvaným Speedy, připustila, že je bisexuální. Prý je to část její osobnosti, která její chlapce poněkud znervózňuje. "Speedy si myslí své, ale nemyslím si, že by se najednou zítra ráno probudil a řekl mi, že mě už nemiluje," říká a dodává, že samoty se nebojí. "I když jsem sama, jsem v pohodě. Když mohu, někoho si najdu, když ne, jsem klidně sama."

GaGa miluje trikoty
GaGa měla tu čest stát modelem na hlavní stránku Rolling Stone proto, protože prodala více než 10 milliónů singlů. Její debutové album "The Fame" bylo celé inspirované jejím vztahem s heavymetalovým bubeníkem jménem Luke a její nový singl se jmenuje Paparazzi.

Byl to pro ni úspěšný rok, lidé už si tuhle ženu jako by vystřiženou ze starých časopisů ze 70. a 80. let plných trikotů a podobných nevkusáren pamtují. GaGa prostě trikoty miluje a nosí je vždy a všude. Tedy samozřejmě pokud si zrovna neoblékne pouze bublinky a plexikorzet.

Líbí se Madonně i Mansonovi
Zaujala i popovou královnu Madonnu, která přišla na její koncert v New Yorku. Gotický roker Marilyn Manson řekl, že je z té GaGa celý gaga, i když zároveň randí s krásnou herečkou Evan Rachel Wood. Možná nosí málo trikotů. Protože když zpěvák poprvé viděl videoklip k písničce "Paparazzi", ve kterém trikotová královna líbala jakéhosi chlapíka, Manson prý řekl: "Chtěl bych být jím. Ta holka je chytrá je skvělá muzikantka, skvělá zpěvačka. Navíc se při práci směje, tak to rád dělám i já."

Lili

Tohle je 10 nejbláznivějších rekordů

30. května 2009 v 12:18 | magazin.cz |  Zábavička

Tohle je 10 nejbláznivějších rekordů


Guinessova kniha rekordů je plná nudných statistických dat, které při běžném čtení ohromí jen málokoho. Ale některé z rekordů jsou skutečně kuriózní a rozhodně by se neměly ztratit, ať už vznikly přirozeně nebo touhou dotyčných
29. května 2009
Rekordní prsa
Pornoherečka Maxi Mounds nosí jméno, od kterého tak nějak očekáváte velké věci. A je třeba říct, že ho nosí právem. Kromě něho totiž má také dvojici největších prsů na světě. Jejich velikost je 36MMM a jedno váží bratru devět kilo. Do knihy ji zapsali po letech obstrukcí, kdy byla kategorie vyhrazena jen pro přírodní poprsí.Hromady šneků
Jedenáctiletý Fin Keleher se tak moc chtěl dostat do Guinessovy knihy rekordů, až neodolal a na obličej si nandal šneky. Celkem jich bylo třiačtyřicet, což pochopitelně nikdo jiný nedokázal.Simultánní polibky
Pravděpodobně ještě předtím než v zemi vypukla tak omílaná prasečí chřipka, pokořili Mexičané rekord v takzvaném simultánním líbání. Líbajících se lidí bylo dohromady 39.897.Extra sýrový
Rovněž v Mexiku pokořilo pětapadesát kuchařů rekord ve výrobě největšího "cheescake", tedy oblíbeného tvarohového dortu. Na dvoutunovém monstru všichni pracovali 60 hodin. Spotřebováno bylo například 250 kilogramů cukru či 350 kilogramů cukrářského pečiva.Santaton
Téměř čtyři tisícovky lidí pokořily v rumunské Bukurešti rekord, který spočíval v největším výskytu Santa Clausů na ulici. Proč to udělali, není přesně známo.

Do spoďárů
Na jednom londýnském nádraží se rozhodla skupina 116 lidí potěšit kolemjdoucí tím, že se všichni svlékli do přiléhavých trenýrek a moc se u toho smáli.Věž z palačinek
Dva hoteloví kuchaři se rozhodli udělat reklamu svým palačinkám, a to tak, že z nich postavili největší palačinkovou věž. Je to dosud platný rekord, který měří 75 centrimetrů.

Výrobce rakví
Rakouský tesař Herbert Weber našel jedinečný způsob, jak se dostat na stránky Guinessovy knihy rekordů, a to tím, že vyráběl rakve. Za svou více než třicetiletou kariéru jich zhotovil 707,335.

Ultra superhrdina
Teenager si změnil jméno na "Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined", což z něj rázem udělalo postrach všech známých superhrdinů.Nejmenší a největší
Co se stane, když zkombinujete nejdelší nohy na světě s nejmenším člověkem na světě? Hodně kuriózní fotka.


(pat), Magazín.cz

Barbie Fiat 500 pro blondýny

30. května 2009 v 12:14 | magazin.cz |  ♥Růžová - a vše co miluju♥
Barbie Fiat 500 pro blondýny

Barbie Fiat 500 pro blondýny


Před několika měsíci prezentoval Fiat speciální model svého oblíbeného "retro" Fiatu 500, který se stal prodejním hitem. Šlo o edici laděnou do značky Barbie, která slavila padesáté výročí.
26. května 2009
A jak se zdá, nezůstalo jen u představení a "barbie fiátek" se dostane do prodeje, kde si ho jistě nenechá ujít spousta zbohatlických slečinek a paniček. Možná se o něj strhne i boj, protože se přinejmenším pro první sérii plánuje pouhých pět kusů.Exkluzivní nádech autu nedává jen skutečnost, že se jedná o limitovanou edici. Už jen tento fakt znamená, že se cena vyšplhá do pěkných výšek. Docela drahé jsou také krystaly od Swarovskiho, z nichž jsou vytvořeny některé linie a zdobné prvky vozu.Ani uvnitř auta si není na co stěžovat. Například sedačky jsou vytvořeny z drahé alkantry a samozřejmě nesmí chybět ani pěkné zrcátky sloužící pro úpravu "bárbín".Fiat na limitované edici spolupracoval s Mattelem, vlastníkem značky Barbie, takže věrohodnost by měla být zaručena. Cena jednoho z pěti kusů je kolem 2 700 000 korun. No, možná bychom si raději koupili Porsche…

Něco o kondomech...

30. května 2009 v 12:12 | magazin.cz |  Zdraví
Historie KONDOMU
Slovo kondom vzniklo z anglického slova "condom" a často je původ tohoto slova spojován s doktorem jménem Condom nebo Quondam, což byl osobní lékař Karla II., anglického krále. Tento lékař prý vyráběl první kondomy, byly určeny pro samotného panovníka. Ale vzhledem k tomu, že kromě vlastních potomků přivedl král na svět i 14 nelegitimních dětí, dá se předpokládat, že tyto první kondomy nebyly nejkvalitnější.

První kondomy byly vyrobeny z tkaných látek, ovčích střev nebo jiných zvířecích blan. Třeba alergici podobné kondomy používají dodnes, Ale oproti syntetickým kondomům moderní doby tyhle staré nechrání lidi tolik před přenosnými chorobami ani před početím. Ve velkém se kondomy začaly vyrábět v 19.století. Až do 30.let 20.století byly drahé, ale zase na vícero použití. Pak na svět přišel latex, který si dnes už snad kromě řady rozvojových zemí může dovolit každý.

Kondom a AIDS
Proti smrtelné nemoci AIDS je kondom stále ještě velice účinnou zbraní. Nemoc, která se poprvé objevila v roce 1981, dodnes napadla desítky milionů lidí a účinný lék na její zastavení dosud neexistuje.

Lili

V Red Bullu se našel kokain

30. května 2009 v 12:07 | magazin.cz |  Zdraví
V Red Bullu se našel kokain

V Red Bullu se našel kokain


Red Bull se stal jedním ze světových potravinářských gigantů, a to díky zdánlivě celkem zbytečnému nápoji.
30. května 2009
Kdyby Red Bull pili opravdu jen ti, kdo ho potřebují k vyšší výkonnosti, pravděpodobně by zdaleka tak úspěšný nebyl.

Přírodní kokain

Rakouskému miliardáři Dieteru Mateschnitzovi se ale z Red Bullu podařilo vytvořit populární, téměř společenský nápoj, u kterého se málokdo ohlíží na složení, jež mu při dlouhodobé konzumaci a malém výdeji energie na zdraví rozhodně nepřidá.

Co se ale Red Bullu povedlo tentokrát, to už je přece jen pár kroků přes čáru. V sousedním Německu se momentálně řeší případ Red Bull Cola, který měl ambice konkurovat Coca-Cole a Pepsi v "colových" nápojích.

Sportovní hantýrkou by se ale řeklo, že si pomáhal nepovolenými prostředky. Red Bull se sice ohání lákavým reklamním sloganem "první přírodní Cola", což zavání příznivostí pro zdraví, ne každá přírodní látka je ale tak úplně košer. A tak vzbudilo velké pozdvižení, když chemici z potravinářské kontroly objevili v nápoji stopy kokainu. Ten pochází z bobulí a listů koky, jichž je do nápoje vyždímáno více než dost.

Plošný zákaz?
Výrobce nápoje se brání, že koka je coby aromatizační prvek zcela běžná a že jde jen o dekokainizovaný extrakt.

Taková obrana ale zjevně nestačí a pět spolkových zemí v Německu už Red Bull Cola šmahem zakázalo, další se k tomuto kroku pravděpodobně uchýlí v příštích dnech. Pod drobnohledem je nápoj také v domovském Rakousku a zkoumání se zřejmě nevyhne ani v dalších zemích Evropské unie. V menším množství je k dostání už i v České republice.

V tomto kontextu působí ironicky kolize Sebastiana Vettela v nedělní Velké ceně Monaka, který jel právě na vozu Red Bull polepeném reklamami na Red Bull Colu. Do té doby suverénní a málokdy chybující jezdec udělal začátečnickou minelu, když opřel formuli do zdi v jedné ze zatáček. Že by si před závodem dal firemní výrobek?

Silly

To nejlepší z kosmetiky.Na vlastní kůži

30. května 2009 v 12:01 | magazin.cz |  Kosmetika
To nejlepší z kosmetiky. Na vlastní kůži

foto: shutterstock

To nejlepší z kosmetiky. Na vlastní kůži


Vybrali jsme a na vlastní kůži vyzkoušeli 10 nejlepších kosmetických výrobků, které dostojí svým reklamou avizovaným slibům a jejichž koupí nevyhodíte peníze z okna.
29. května 2009

Fyzilogická odličovací micelární voda La Roche-Posay
Tato odličovací voda je vhodná i pro velmi citlivou pleť, můžete s ní odličovat i rty a oči, nezanechává mastný film a díky systému micel najde i ty nejutajenější nečistoty. Koupíte ji v síti lékáren za cenu kolem 300 Kč.


Fyzilogická odličovací micelární voda La Roc

2 Hydratační sérum Rexaline
Lékárensky vypadající skleněná lahvička skrývá zázrak, který promění vodu ve vaší kůži v jakousi rosolovitou hmotu a ona pak nemá šanci se odpařit. Používá se ráno a večer pod krém, pleť nemastí a opravdu ji dokonale hydratuje. Je vhodný pro každý věk, kůže je po něm hladká a svěží. Lahvička vydrží při pravidelném používání cca 3 měsíce. Sérum je k dostání v parfumeriích Sephora za cenu kolem 1600 Kč.


Hydratační sérum Rexaline

3 Minerální make-up bareMinerals
Na tajných místech někde v Americe se těží minerály, ze kterých jsou vyrobeny podklady značky bareMinerals. Ačkoliv je make-up ve formě pudru, máte na obličeji až krémovitý pocit. Je vhodný pro všechny typy pleti, 100 % přírodní, neobsahuje mastek, takže se neusazuje ve vráskách. Neucpává póry, tudíž je vhodný i pro problematickou pleť. Na výběr máte z velkého množství odstínů. Výrobky bareMinerals seženete od června v parfumeriích Sephora.


Minerální make-up bareMinerals

4 Balzám na rty Saloos
Bio balzám z čistě přírodních zdrojů vám dodá pocit skutečně opečovaných rtů, zacelí drobné nedostatky a rty dobře chrání. Navíc ústa osvěží i poměrně výrazným leskem. Na internetu je k dostání za 82 Kč.Balzám na rty Saloos

5 Zrcadlový lesk na rty Yves Rocher
Nová řada dekorativní kosmetiky Coleurs Nature obsahuje i tento lesk v různých odstínech. Obsažený mentol vaše rty mechanicky zvětší. Jeho aplikace je pomocí kvalitního štětečku velmi snadná a dostanete se tak do všech koutů. Oproti jiným leskům nelepí a dlouho vydrží i při jídle a pití. Prodává se za cenu 289 Kč.


Zrcadlový lesk na rty Yves Rocher

6 Řasenka a kabuki štětec FSB Dermacol
Řasenka z loňské kolekce FSB řasy neslepí a každou jednotlivou řasu obalí lehkým tmavým filmem. Štěteček je celkem obyčejný, ale funguje skvěle. Nanášení je díky krátkému aplikátoru přesnější a pohodlnější. Řasenka vydrží v nezměněné konzistenci zhruba 3 měsíce, je hypoalergenní a stojí 249 Kč. Kabuki štětec je velmi jemný, dá se využít na nanášení pudrů, tvářenky i minerálního make-upu a oceníte ho i na cestách. Stojí také kolem 200 Kč.


Řasenka a kabuki štětec FSB Dermacol

Řasenka a kabuki štětec FSB Dermacol

7 Minerální deodoranty Garnier
Pokud vás opravdu trápí pocení, zřejmě už jste zkusili úplně všechno. Nové minerální deodoranty jsou k dostání jako sprej, stick nebo kulička, celodenně zabraňují pocení a skutečně zamezují mokrým skvrnám v podpaží. Mají několik variant v příjemných vůních. Vy si můžete vybrat, jestli vás štvou bílé skvrny, nebo jste aktivní sportovec nebo potřebujete citlivou péči např. po holení. Cena je okolo 70 Kč.


Minerální deodoranty Garnier

8 Krém na ruce a laky Jessica
Hydratační krém Jessica nádherně voní, nelepí, není mastný a ruce po něm vypadají velmi svěže. Velké balení stojí okolo 600 Kč. Péče o nehty Jessica má základový výživný lak pro každý problém, ať už je to třepení nebo suché nehty. Pokud se nehty správně nalakují, vydrží vám až týden opravdu krásné, upravené a pevné, lak se neloupe a pořád se leskne.


Krém na ruce a laky Jessica


9 Tělové a opalovací přípravky Eucerin
Eucerin je k pokožce velmi citlivá kosmetika, kterou oceňují především lidé s nemocemi kůže. Zkušenosti lékařů však můžete využít i vy a zjednodušit si péči o tělo. Sprchovou emulzí s 5 % urey (233 Kč), která udrží pokožku hydratovanou. Můžete se také díky systému mechanické, fyzikální i biologické ochrany dokonale chránit před sluncem (krém - 325 Kč) nebo pokožku nechat po opalování dobře zregenerovat (gel - 344 Kč).Tělové a opalovací přípravky Eucerin

Tělové a opalovací přípravky Eucerin

10 lak Infinium L´Oréal Professionel
Pokud chcete opravdovou kvalitu, zkuste lak Infinium, má velké balení, příjemný rozprašovač, vůbec nelepí, krásně voní a vyřeší i problém s lehce zmaštěnými vlasy, které jakoby obalí a vysuší. K dostání je v kadeřnických salonech L´Oréal.


lak Infinium L´Oréal Professionel


Krasomila
zdroj: magazin.cz

Konec zápisu SBéééček

29. května 2009 v 23:55 NoViNkY
Ahojky;)
Takže dneska je konec zápisu SBééček. Ti co se zapsali zůstávají dále mými milovanými Sbééénkama ♥. A ti co se nezapsali už prostě mají smůlu! :(

Moje SBéééčka:

Jaru
Marťa
Black horse
♥Miška=)
Peťulka
ella
Miima
*Best Michy:)
Arab
Kika
Mayushka
Haňulka
sul

SBééé co končí :
NiKhuSka
Kája
Bobo
Verča
EěRusHkA
TeSsInA
Kikina


S.W.R. -Utri Si Slzy

29. května 2009 v 18:42 Videa