Duben 2010

Paris si pořídila nové štěně. Kolikáté už?

28. dubna 2010 v 22:19 | magazin.cz |  Paparazzi
Paris si pořídila nové štěně. Kolikáté už?
Paris Hilton / foto: Twitter

Paris si pořídila nové štěně. Kolikáté už?


Někdo sbírá známky, jiný pejsky...
28. dubna 2010
Paris Hilton hrdě ukázala své tři štěňátka, včetně svého nového miláčka. Blonďatá celebrita uveřejnila na Twitteru nešťastně se tvářícího tvorečka a zároveň nabídla detailní pohled mezi svá ňadra, když si oblékla přiléhavé triko s výstřihem.

A drzé, zatím bezejmenné šťěňátko, hned využilo situaci a zastrčilo svou tlapku pod ramínko trika. Snad aby ji svléklo?

Paris je na na svůj přírůstek do psí rodinky náležitě pyšná. Napsala: "Co si myslíte o mém novém štěňátku? Je tak rozkošný a má roztomilou osobnost. Miluji ho!"

Také poprosila své fanoušky o radu: "Jak bych ho měla pojmenovat? Nějaké nápady?"

A jeden skutečně poradil: "Říkej mu Bimbo. To jméno mu sedne!"

No mohlo být hůř...

Fotky rtů

24. dubna 2010 v 14:03 Obrázky

Úlet: Tetování podle vnitřních orgánů!

24. dubna 2010 v 14:00 | magazin.cz |  Zábavička
Tohel jsem teĎ našla ... podle mě je to strašný! Když si dá někdo malý hezký tetování tak je to hezký ale tohel je fakt hnusný !

Úlet: Tetování podle vnitřních orgánů!

Úlet: Tetování podle vnitřních orgánů!


Máte rádi anatomii? Někteří lidé ji "baští" tak moc, že si nechali svůj oblíbený orgán vytetovat na kůži.
22. dubna 2010
Vaječníky "natvrdo"
Tak si to představte - užíváte si se svou dívkou první důvěrnosti a kuk! Zpod kalhotek na vás vykouknou pěkně vytetované vaječníky. Co se vám při té příležitosti prožene hlavou? Má to tam ta holka schválně, aby vás mohla v důvěrných chvílích učit ženskou anatomii? Nebo je to výzva k oplodnění?Ovšem jakápak by byla vaše reakce, kdybyste tam místo vytetovaných vaječníků našli kresbičku kostry imaginárního dítěte?Má to v paži!
Ženy prý mají rády svalovce - protože očekávají, že je budou "nosit na rukou". Tenhle chlapík nečekal, až si ve fitness centru vypěstuje pořádné "boule" a raději svým tetováním dal širokému okolí najevo, že na tom se svaly není tak špatně. Holky, co vy na to?Bacha, něco skrývá za zády!
Křupe vám v zádech? Tento člověk neponechal nic náhodě a nechal si od tatérů zjistit, co ho na jeho nejpalčivějším místě bolí. A teď se musí rozhodnout - budou to kosti nebo ty zatuhlé svaly?Poněkud kostnatá ručka slečny Bětky...
Požádat tuto slečnu o ruku by bylo podobné, jako se spolčit se Smrtí. Detailní nákres jednotlivých kostí a kloubů by vyplašil i kdejakého sňatkového podvodníka.Když je srdce na odpis
Tetování je pro mnohé srdeční záležitost. A někdy má i fatální následky. Chcete vidět, jak vypadá "rakovina srdce" nebo lidské srdce probodnuté pořádným řeznickým nožem? Stačí se jen podívat a hned jste v obraze.

Kostěj nesmrtelný mezi námi

O tomto mladíkovi jsme už psali. Říká si Zombie boy a nechal si potetovat skoro celé tělo jako kostlivec. Zombík plánuje ještě další "úpravy" - například si chce vytetovat na hlavu mozek. Ale ani jeho "kostěnná zádíčka" nejsou k zahození. Mohli by se na nich učit i studenti medicíny!Pozor, padá ledvina!
Ledviny máme dvě, a ty se nacházejí v bederní části. Ale někomu tento "slabý příděl" nestačil, a tak si nechal vypodobnit ještě třetí. Kéž by mu fungovala!Jen tak lehce pustit žilou....
Odběr krve? Pro tohodle "řízka" žádný problém. Jeho "žilní trasa" je jasně nalinkovaná, takže stačí si vybrat jen tu nejtlustší "rouru", píchnout a sát.Mozek v konzervě

Máte to v hlavě v pořádku? Kdo ví... Tento chlapík si svůj mozek raději zakonzervoval a otevírá ho jen, když má čerstvě oholenou hlavu. Každopádně je to pro mnohé lidi z okolí velké "překvápko".


Trapné chyby grafiků

24. dubna 2010 v 13:52 | magazin.cz |  Zábavička
foto: work-killer.com

FOTO: Trapné chyby grafiků


Photoshop je úžasný fotoeditor. Bohužel s ním pracují lidé, a ti dělají chyby.
13. dubna 2010
Silvio Berlusconi - dvojčata v zástupu?


Krásce ze Stuff Magazine zmizely nohy.Tady zase přebývají dva prsty.To je ruka mutanta!Zase se nám někam zatoulala nožka.


Téhle krásce pro změnu zmizel pupík.


Toto není lidské tělo!


Ups. Hermiona ztratila nohu.Zajímavé. Loď odraz nevrhá, ale hory za ní ano.

.

Jejda, Beyonce narostla jedna ruka navíc.

Holky, takhle vtipně odpálkujete kluky!

24. dubna 2010 v 13:47 | magazin.cz |  Kluci
Holky, takhle vtipně odpálkujete kluky!

Holky, takhle vtipně odpálkujete kluky!


Jak zchladit moc velké horlivce?
16. dubna 2010
Dívky jsou tu pochopitelně od toho, aby je kluci dobývali. A k tomu patří poněkud patetické, klišovité a naučené fráze. Jak ale někoho odpálkovat, případně zchladit, když na vás se svou poetikou vyrukuje?

On: Jsem fotograf. Dlouho jsem hledal tvář, jakou máš ty.
Ona: Jsem plastický chirurg. Dlouho jsem hledala tvář, jakou máš ty.

On: Jak můžeš být tak krásná?
Ona: Zřejmě jsem dostala tvůj díl.

On: Půjdeš se mnou v sobotu na rande?
Ona: Promiň, v sobotu mě bolí hlava.

On: No tak, nebuď stydlivá. Pozvi mě někam ven.
Ona: Dobře, jdi ven.

On: Myslím, že bych tě mohl udělat velmi šťastnou.
Ona: Jak to? Ty odcházíš?

On: Co bys mi odpověděla, kdybych tě požádal o ruku?
Ona: Nic. Nemůžu mluvit a smát se zároveň.

On: Zajdeme na tenhle film?
Ona: Už jsem ho viděla.

On: Kdes byla celý můj život?
Ona: Schovávala jsem se před tebou.

On: Je tu volno?
Ona: Ano, a tady bude taky, jestli si přisedneš.

On: Tak čím se živíš?
Ona: Napodobováním žen.

Hrajte si s jeho rty :-*

24. dubna 2010 v 11:21 | žena.cz |  Líbání

Hrajte si s jeho rty!

Proč právě s nimi? Starala jste se o techniku svého líbání a o to, jak moc je vzrušující, naposledy v pubertě? Děláte chybu, rty totiž zdaleka nejsou smyslnou výzvou jen pro ty, kterým jsou ostatní tělesné partie prozatím zapovězeny. Začněte proto milostnou hru jejich hýčkáním! Právě zde se totiž nacházejí stovky nervových zakončení a ústní stimulace je tak propojená s mnoha dalšími erotogenními zónami. Navíc je kůže na rtech mimořádně jemná, takže efekt vaší snahy bude maximální.

Jak na to?

Nezačínejte předehru vášnivým líbáním. Se rty je to stejné jako s pohlavními orgány - když jim dopřejete trochu vzrušující přípravy, nahrne se do nich krev a budou pak daleko citlivější. Teprve tehdy se líbání samo o sobě stává mimořádně dráždivou hrou. Začněte ho proto zahrnovat jemnými polibky všude po obličeji a krku, jen ne na ústech. Vzápětí bude očekávat francouzský uragán, ale vy pokračujte v pomalém mučení. Zaměřte se na spodní ret, něžně ho olizujte a sajte, jako byste před sebou měla kopeček zmrzliny. Kroužete jazykem po spodní linii jeho úst - ta je mimořádně citlivá. Pak můžete přiostřit a ledabyle svými rty narážet do jeho rtů, občas ho jemně kousnout. Potom jeho ústa prsty rozevřete a hrajte si se špičkou jeho jazyka - pomalu ji sajte a olizujte, střídejte přitom vnější a vnitřní stranu svého jazyka (mají úplně jinou texturu). Teprve potom mu dovolte skutečně vášnivý polibek.

Mýty o penisu: Máte ho v hlavě

24. dubna 2010 v 11:06 | žena.cz |  Kluci
0:01 | 24. 4.

Mýty o penisu: Máte ho v hlavě

Na velikosti nezáleží, tvrdí okřídlené řčení o penisu. Není to ale pravda. Nezáleží na délce, zato na šířce ano!
Kolem 90% žen dává přednost širokému penisu před dlouhým! Vypovídá o tom nová studie, která vyšla ze zjištění dostupných za 60 let výzkumů a zároveň popírá spoustu sexuálních mýtů.

Spokojená polovina

Pánové už od školky občas poměřují velikost svého penisu s kamarády a pokud ze soutěže nevyjdou jako jasní vítězové, trpí často pocity méněcennosti. Mají k tomu důvod?
Britští vědci z královské nemocnice v Sheffieldu a svatojakubské nemocnice v Leedsu porovnali výsledky celkem 50 mezinárodních studií. Došli přitom například k zásadnímu zjištění, že ženám na délce partnerova penisu nezáleží tolik, jako mužům samotným. Spokojených žen bylo celkem 85%, zatímco u mužů to bylo jen o něco málo nad polovinu: 55%.
Kromě již zmíněného upřednostňování šíře penisu nad jeho délkou se rovněž zjistilo, že velikost penisu je pro ženy mnohem níž na žebříčku priorit, než by se zdálo. Vysoko nad ním jsou požadavky na celkovou osobnost muže a to, jak o sebe dbá.

V šatně si hleďte svého!

Výzkumníci rovněž upozorňují, že na základě jejich zjištění velikost penisu vůbec nezáleží na rase, k níž muž patří.
Dalším mýtem, který se ukázal nepravdivý, je údajné zmenšování penisu u starších mužů.
Překvapením bylo také zjištění, že syndrom malého penisu (SPS), což je psychologický problém, je mnohem častější u mužů, jejich pohlavní orgán je naprosto průměrný, než u mužů s tzv. mikropenisem. Tak se obvykle označují penisy menší než 6 cm.
Podle výzkumů SPS začíná už v dětství, nejčastěji následkem porovnávání se staršími sourozenci, kamarády nebo při spatření otce. V češtině se mu proto také občas říká "šatnový syndrom". Podle nových zjištění však přes 37% mužů začala trpět touto poruchu až v dospívání, když je ovlivnily shlédnuté erotické (pornografické) materiály.

K ničemu...

Studie doktorů Kevana Wylieho a Ian Eardleyho rovněž potvrdila, že u žádné z chirurgická procedur, slibujících prodloužení penisu, neprokázaly úspěšnost ani lékařské údaje, ani subjektivní pocity pacientů. Jinými slovy - jsou k ničemu.
Vědci přitom zkoumali všechny dostupné metody od uvolnění vaziva, po němž penis vypadá delší, přes injekce vlastního tuku na zvětšení celkové velikosti až po extrémní postupy, při nicž se penis celý rozřízne a vloží se do něj chrupavka. Britští vědci připomněli některé starobylé postupy přírodních národů, které však nejsou ani příjemnější, ani úspěšnější.
Například v Indii muži používají pro prodloužení penisu zavěšených závaží, zatímco muži brazilského kmene Topamina se nechávají uštknout hadem, jehož jed způsobí zduření penisu až na půl roku.
Za nejdůležitější závěr studie lze považovat zjištění, že malý penis není fyzickým problémem. Sídlí totiž v hlavě….

10 sexuálních zákonů v USA

24. dubna 2010 v 10:59 | magazin.cz |  Kluci
10 WTF sexuálních zákonů v USA

10 WTF sexuálních zákonů v USA


A stojí za to!
7. dubna 2010
Pokud jste si jen jednou zanadávali, jaké u nás máme praštěné a nesmyslné zákony, přečtěte si toto!

1. Orální sex je zakázaný v 18 státech Unie.

2. V 18 státech je trestné to, že muž má erekci, která je vidět skrz kalhoty.

3. Ve městě Willowdale (stát Oregon) je zakázané během soulože mluvit na ženu sprostě.

4. Ve státě Georgia je ilegální sex mezi lidmi, kteří nejsou manželé.

5. V Dyersburgu (stát Tennessee) je ilegální, aby žena zavolala muži a navrhla mu rande.

6. V Connorsville (stát Wisconsin) je zakázané, aby muž vystřelil z pušky, během doby, kdy jeho ženský protějšek prožívá orgasmus.

7. Ve Virginii je zakázané milovat se při rozsvícených světlech!

8. Na Floridě je nezákonný sex s ježkem.

9. V Utahu si nesmíte vzít svého bratrance či sestřenici z prvního kolena, dokud nedosáhne věku 65 let.

10. Ve státě Washington je ilegální mít sex s pannou, a to za žádných okolností. Ani o svatební noci! Ale sex se zvířaty je tu naprosto legální, dokud zvíře nepřesáhne hmostnost 18 kilogramů!

Zmínku si zaslouží:
V Bakersfieldu v Kalifornii si musíte nasadit kondom před tím, než budete mít sex se Satanem!

V Clintonu v Oklahomě je zakázané masturbovat a současně při tom sledovat pár milující se v autě!

V Minnesotě nesmíte provozovat sex s živou rybou! (Mrtvé ryby jsou OK.)
Připoutání v jiné sexuální pozici než misionářské je zakázáno ve Washingtonu, DC.

Jsou jí tři, bude nejmladší tatérkou světa!

24. dubna 2010 v 10:52 Zábavička

Jsou jí tři, bude nejmladší tatérkou světa!


Někdy na věku nezáleží.
22. dubna 2010
Většina dětí neumí ve třech letech ani pořádně držet tužku, ale tento prcek umí zacházet s tatérskou pistolí. Tříletá Ruby Dickinsonová se stane patrně nejmladší tattoo umělkyní na světě. Všemu ji naučí její otec, který provozuje salon ve Walesu.

Pan Dickinson si dokonce nechal ve Spojených státech na zakázku vyrobit tatérskou pistoli, která padne malé holčičce perfektně do ruky. Tu dostane spolu s ostatní výbavou ke čtvrtým narozeninám. "Ruby už se nemůže dočkat. Nemluví o ničem jiném, než jak bude tetovat až vyroste."

/ foto: repro Daily Mail


Umí pavouka
Prcek zatím bere hodiny každý den, když se vrátí ze školky. Trénuje na panenkách v obchodě svého otce. Až mi bude čtyřicet, nechám si od ní vytetovat něco na nohu, slibuje otec. Dodejme, že to je za čtyři roky a Ruby bude sedm.

Ovšem něco musí holčina zvládnout nakreslit do kůže ještě dříve. S otcem by totiž chtěli porazit dosavadní rekordmanku Emilie Darrigadeovou z Kanady, která svého otce tetovala na paži v pěti letech. Snad se to podaří, Ruby už téměř umí bezchybně nakreslit svůj nejoblíbenější motiv - pavouka.