Květen 2010

Odpálkuj ho !

27. května 2010 v 15:11 | Brabo girl |  Kluci
Kluk : Je tahle židle volná?
Holka : je, a ta moje bude taky, jestli si vedle mě přisedneš!

Kluk: Vidět tě nahou, umřu štěstím!
Holka: Vidět tě nahéhu, umřu smíchy!

Kluk: My jsme přece v parku za stejným účelem!
Holka : Jasně jdeme zbalit stejné roštěnky!

Kluk: Neviděli jsme se už někdy?
Holka : Je to možný, dělám recepční na klinice pohlavních chorob!

Kluk: Pojedeme k tobě nebo ke mně?
Holka: Obojí. Každej k sobě!

Kluk: My už jsem se někde viděli?
Holka: Jasně, a proot už tam nehcodím.

Kluk: Pro tebe půjdu až na konec světa.
Holka: A můžu do tebe strčit?


Co na tebe prozradí tvoje kalhotky?

27. května 2010 v 15:02 | bravo girl |  Oblečení
1.Kraťáskové kalhotky

Jaká jsi : V hloubi duše jsi sice pěkně ztřeštěná divoška, ale pořád si chceš zachovat svoijí dívčí roztomilost. Tvoje kalhotky musí být fakt pohodlné , stejně jako mikiny a džíny, do kterých se nejradši navlíkáš. Podpatky a superúzký topík nejsou nic pro tebe, protože pořád někde poeltuješ. Jsi energický a věčně rpzesmátá.2. Tanga

Jaká jsi : Miluješ tanga, protože jsou jasným znakem pro flirt: sexy, hravé a trošku nebezpečné, stejně jako ty. Víš, že na kluky platí vyzívavá drzost, na učitele aktivní přístup a že kámoše nejvíc pobavíš svými historkami. Tvoje kalhotky prostě vyjadřují ženskost ze vším všudy.


3.Bikiny

Jaká jsi : Máš vkus, i když se nepotřebuješ navlékat do modnich trendů. Tak ymiluješ pohodlíčko, ale rozhodně nejsi žádná puťka domácí. Prosazuješ vlastní názor a nikdy se nenecháš ovlivnit tím, co ti říkají jiní. Nesnášíš stereotyp a podle hesla ,,změna je život" si vybíráš i kalhotky. jendou krajkové, jindy sportovní..

Kluci jsou...

27. května 2010 v 14:48 | bravo girl |  Kluci
Kluci jsou ...
jako reklamy - nedá se věřit jeidné slovo
jako počítače - sloužití a mají slabou paměť
jako kopírka - potřebuješ je na rozmnožování, a to je tak vše
jako horoskopy - pořád ti říkají co máš jak dělat a vždycky se speltou
jako řasenky - obvykle vytečou po prvním náznaku emocí
jako parkovací místa - ta dobrá uý jsou obsazená
jako podložky pod talíře - objeví se jenom tehdy, když e hádlo na stole


Čím si vyháníme muže z postele?

18. května 2010 v 9:45 | doma.cz |  Kluci

Čím si muže vyháníme z postele?

Problém v sexu
zdroj: profimedia.cz Problém v sexu
aktualizováno 18.05.2010, 05:36 | 18.05.2010, 00:00 | doma.cz/kat
Ženy umějí milovat a umějí i mluvit. Pokud obojí zkombinují, může to být zatraceně nebezpečné. Jak pro sex, tak i pro milostný vztah.
Německý server bild.de osm takových "hlášek" preventivně nabízí všem příslušnicím něžného pohlaví. To aby věděly, čeho se během chvilek vášně rozhodně vyvarovat. Takže dámy, nikdy mu v posteli neříkejte:

- Poslyš, jsem dost sexy? Neboť: Kdybyste nebyla, zcela určitě by vedle vás teď neležel nahý. Jasné, ne?

- Už jsi byl? Neboť: Po takovéhle verbální "facce" se bude cítit dost mizerně a pravděpodobně už vám nikdy nezavolá…

- Auvajs! Co blázníš? Neboť: Když vám něco není příjemné a vy na něj vyjedete, uděláte to nejhorší, co udělat můžete… Zabrzděte ho tedy tiše, v klidu, s něhou a bez jakýchkoli jedovatostí. 

- To nic. To se může stát každému… Neboť: Když už nemůže, právě tato konejšivá slova se přímo nabízejí. Zdánlivě… Ale on je zcela určitě nechce slyšet. Lépe je usmát se a mlčet…

- Miláčku, zítra si dáš jen salát, ano? Neboť: I když mu dieta opravdu svědčí, probírat to s ním zrovna v posteli je přímá cesta do pekel…

- Safra… Myslím, že jsem si zapomněla vzít pilulku… Neboť: Pokud jste ho chtěla znejistět, trefila jste přesně do černého! Daleko účinnější je prostě říct: "Lásko, dneska s kondomem, ano?"
  
- Na co právě myslíš? Neboť: Velmi pravděpodobně myslí "právě na to". Takže ta otázka je zbytečná!

- Jejda, to je psina! Můj bývalý má zrovna takové mateřské znamínko! Neboť: Je to totéž, jako byste ho v té chvíli zasypala metrákem ledové tříště! Asi tak se bude po této větě cítit…

Extrémně vysoké podpatky: až 30 centimetrů

16. května 2010 v 13:29 | doma.cz |  Oblečení

Extrémně vysoké podpatky: až 30 centimetrů

podpatky
zdroj: profimedia.cz podpatky

Na malé ženy se zaměřuje rumunský návrhář, jehož sandály připomínají spíš zdobné mrakodrapy.
Mihai Albu tvoří boty, které jsou dvakrát vyšší než nejvyšší lodičky z běžných obchodů. Jsou ručně vyráběné a stojí kolem 1 200 EUR (31 000 Kč). Tedy dvakrát více, než měsíční plat běžného Rumuna. Albu je však přesvědčen, že je to dobrá investice.podpatky
(Foto: Oficiální zdroj)

"Podpatky jsou výhodou, protože hodně žen prostě nemá dlouhé nohy. Pomáhají opticky zvýšit pas," řekl návrhář reportérům listu Telegraph.

podpatky
(Foto: Oficiální zdroj)

Tento bývalý architekt ve svých výtvorech spojuje matematiku, architekturu a umění. Pracuje s francouzskou kůží, bižuterními prvky, zrcátky a pírky. Říká, že ho inspirovalo dílo rumunského sochaře Constantina Brancusiho a španělského architekta Gaudího.

podpatky
(Foto: Oficiální zdroj)
I přes vysokou cenu si jeho výtvory objednaly už desítky Rumunek, které si žijí na vysoké noze - nebo po tom alespoň touží.

Kromě neuvěřitelné výšky jsou do bot od Albuho začleněny i další překvapivé prvky. Jedny sandály mají například zelené podpatky završené lebkou, z níž se hrnou malá paví pera. Jiné zase mají po třech podpatcích (ale dva jsou jen na ozdobu). Jsou tu boty připomínající skleněné vázy i podivné lodičky, které vypadají, jako by měly patu vpředu.

podpatky
Návrhář se svým výtvorem (Foto: Oficiální zdroj)

Zatím nejnovějším modelem je sandál s podpatkem 31 cm vysokým. Je sestaven vlastně ze třech černých klínků. Na procházku do lesa by se v nich ale nevydala ani ta nejodvážnější z žen. Zakopnutí musí připomínat spíš pád z žebříku.

Tak co si myslíte o těhlech botách ? A zvlášť o těch posledních ?? Mě osobně ty poslední příjdou uplně strašný !! Jediný který s emi líběj jsou uplně ty první s těmi peříčky ;-) I když ta výška no...:-D ale asi jsou z nich nejlepší ;-)

FOTO: Lady Gaga cíleně provokuje. A vychází jí to

16. května 2010 v 13:13 | doma.cz |  Paparazzi

FOTO: Lady Gaga cíleně provokuje. A vychází jí to

Lady Gaga
zdroj: profimedia.cz Lady Gaga

Módní ikona nebo žena bez vkusu? Názory se liší. Jedno je však jisté: její outfity nenechají nikoho v klidu.
Lady Gaga je novobodý fenomén, který málokoho nechá v klidu. A kromě hudby na tom jistě má svůj podíl i styl, který tato zpěvačka zvolila. Její modely totiž spolehlivě zaplňují stránky bulvárních deníků, které se pohoršují nad tím, co že si to zase oblékla.
Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)

Je Lady Gaga bez vkusu nebo prostě jen provokuje? "Patří k ní určitá dávka provokace. Sice občas podle nás přestřelí, ale pravděpodobně je to její záměr. Její styl totiž funguje, což dokazuje stále narůstající počet příznivců," domnívá se Petr Lukeš z Asociace vizážistů a stylistů České republiky.
Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)
Svoji show předvede zpěvačka i českým fanouškům. 17. listopadu vystoupí vystoupí v Praze, v O2 Areně. Exkluzivním partnerem tohoto mimořádného a očekávaného koncertu roku je TV Nova, MTV a doma.cz.

Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)
Mladá drobná dívka se ve skutečnosti jmenuje Stefani Joanne Angelina Germanotta. Svůj pseudonym volila s rozmyslem - vznikl podle názvu písně Radio Gaga od skupiny Queen. Zpěvačka tak skvěle doplnila svou image rebelky.
Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)
Její outfity jsou plné extravagance. Zatím ale ještě není módní ikonou? Zatím ještě ne, tento "titul" si musí zasloužit, ale má velkou šanci se jí stát. "Musí si vytvořit zajímavý image, který bude ještě nějakou dobu fungovat. Ale zdárně na tom pracuje - míchá dosud nemíchatelné styly, porušuje tabu. Řekl bych, že cíleně směřuje k tomu, aby se tou módní ikonou stala," vysvětluje Lukeš.
Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)

Pro módní ikonu je důležité, aby nesplynula s davem. Musí vyčnívat. Proto ta platinová barva vlasů, výrazné líčení a neobvyklé šperky.

Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)
Přestože měří pouhých 155 cm je vzorem pro mnohé ženy. Lady Gaga si užívá šok, který pravidelně připravuje módním znalcům i hudebním fanouškům.

Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)
"I když občas ulítne, její fanoušci jí to odpustí. Lady Gaga se totiž zaměřuje na mladé a ti prohřešky odpouští," dodává Lukeš.

Lady Gaga
(Foto: profimedia.cz)
Jedním z důvodů, proč je Lady Gaga úspěšná, může být i fakt, že přestože není dokonalá, ukazuje celé své tělo. A příznivci si řeknou, když může ona, tak proč ne já? Možná by jí však slušelo trošku víc rafinovanosti a méně zcela odhaleného těla.

Celebrity bez make-upu

1. května 2010 v 14:52 | magazin.cz |  Paparazzi
FOTO: Celebrity bez make-upu? Některé ujdou

FOTO: Celebrity bez make-upu? Některé ujdou


Když se podíváte na nachytané celebrity, už nemusíte mít komplexy.
29. dubna 2010
Při pohledu na krásné, vždy upravené, načesané hvězdy s dokonalými těly dostane nejedna žena deprese a komplexy. Ale je to zbytečné. Každá z nás, když si se sebou dá práci, může vstoupit na rudý koberec a naopak. Když celebrity odejdou ze záře ramp do civilu, vypadá většina z nich jako každá druhá. Sice pěkná ženská, ale nic, za čím byste se na ulici ohlédli.

Podívejme se na následující divy a posuďme, ke kterým byla příroda štědřejší, a které vděčí za svůj šarm umění vizážistů a kadeřníků.

Drew Barrymoreová patří k ženám, které jsou spíš roztomilé než krásné. A to platí jak v gala, tak i v civilu.

Drew Barrymoreová


Eva Longoriaová má sice krásný úsměv, ale jinak je vidět, že k dokonalé tváři si umně vypomáhá make-upem. Ostatně to bylo přiznané i v Zoufalých manželkách v období, kdy její hrdinka prožívala chudobu a dvojnásobné mateřství dohromady.

Eva Longoriaová


Heidi Klumová je krásná. Zrovna tady na té fotce vypadá zranitelně jako osmnáctiletá holčička.

Heidi Klumová

Uma Thurmanová nikdy nepatřila mezi sexy krasavice, spíš zaujala svým kouzlem a osobností. Tady je vidět, že ji věk pomalu dostihl a podepsal se jí v obličeji. Ale nic, co by se nedalo napravit.

Uma Thurmanová


Lindsay Lohanová je mladá hezká holka, ale pokud nepřibrzdí, bude za deset let (pokud se toho dožije) vypadat na padesát. Co se týče kruhů pod očima a unaveného výrazu, může směle soupeřit s o generaci staršími ženami.

Lindsay LohanováMadonna v tomto testu vůbec nedopadla špatně. Té dámě je přes padesát a nijak dramatický rozdíl mezi oficiálními snímky a touto "nenamalovanou" fotografií nevidíme.

Madonna


Cameron Diazová je známá svými problémy s pletí. I na krku je vidět, že už není nejmladší. Je jedině dobře, že se pomalu přehrává z rolí sladkých uličnic do maminkovských charakterů.

Cameron Diazová


Jessica Bielová moc úprav nepotřebuje. Je mladá, krásná, má úžasnou pleť a tak jen stačí zvýraznit přednosti.

Jessica Bielová

Sienna Millerová platí za opravdovou krásku, ale jak je vidno, musí se jí k tomu pomoci. Nepříliš hezká, mastná pleť a nijak zajímavý výraz. Docela překvapení.

Sienna Millerová

U Hilary Duffové platí to, co jsme psali ze začátku. Hezká holka, ale na zadek byste si z ní nesedli.


vtipy o mužích =oD

1. května 2010 v 14:36 Zábavička
Proč muži nosí kravatu? Protože každý vůl musí být uvázaný.

Jaký je rozdíl mezi rozumem a penisem? Rozum zůstává stát častěji.

Vis jakej je rozdil mezi chlapskou botou a kondome??? Zadnej ve vobou stoji C.RAK!!!

Jaký je rozdíl mezi mužem a písmenem "Q"? Žádný. Obojí jsou nuly s ocasem...

Jaké tři největší krize prožívá muž? Ztrátu ženy, vyhazov ze zaměstnání a škrábanec na autě!

Kdyby se Tvůj muž a Tvůj séf najednou topili a Ty by sis mohla vybrat... Šla bys do restaurace nebo do kina?

Svěřuje se jedna přítelkyně druhé: "Co ten můj oslavil čtyřicítku, je jako mlsnej kocour." "Často se chce milovat?" zajímá se první. "Ne," odvětí druhá, "vybírá si s kým!"

Jaký je rozdíl mezi baterií a mužem? Baterie má i pozitivní stranu.

Co udela kohoutek, kdyz si zasoulozi? - zakokrha! A co udela slepicka? - navari, vypere, vyzehli ...

(žena na policejní stanici) Prosím vás, pomozte mi, můj manžel se ztratil -Můžete nám ho popsat? No, měří 148 cm, váží 95 kg, má velké břicho, málo vlasů, falešné zuby... a víte co, zapomeňte na to.

Co je pro chlapa nejhorsi na sexu zezadu? Kdyz je vepredu.

Trabant je rodu mužskýho. Chlastá, řve, hulí, smrdí a nemá žádný výkon

Muž je v oblasti sexu jako sněžení. Dopředu nikdy nevíš, kolik cenťáků to bude, ani jak dlouho vydrží.

Víte jak z mužského mozku uděláte hrášek??? Nafouknete a natřete na zeleno...

V baru - slecno, umim bozsky lizat a jsem diskretni. Slena se pomalu otoci a odpovi - tak si vyliz prdel a nikomu to nerikej !

Stojí manžel před zracedlem ,,Zrcadlo , rzcadlo kdo má největšího čůráka?" a manželka se ozve z kuchyně : ,,Já"

Vtipy o mužích

1. května 2010 v 14:27 Zábavička
"Pavle rozsviť!"
"Nerozsvítim!"
"Pavle rozsviť!"
"Nerozsvítim!"
"Pavle rozsviť!"
"Nerozsvítim!"
"Pavle nahá ženská."
Cvak.

Žena mě už delší dobu podvádí a velmi mě to trápí. Stále mi totiž nerostou parohy! Bože, co když mám málo vápníku?!

Bůh: "Jak sis Adame jistě všiml, daroval jsem ti mozek a penis."
Adam: "Ano?"
Bůh: "Je v tom ale háček. Dal jsem ti pouze tolik krve, abys je nemohl používat oba najednou."