Červen 2010

Přírodní domácí pleťové masky

18. června 2010 v 15:32 Kosmetika
Citlivá pleť - AVOKÁDO
Z avokád si můžeš vytvořit skvělou regenerační a uklidňující masku. Vydlabej z avokáda dužinu a rozmačkej ji na kašičku. Pak ji rovnoměrně čistými prsty nanes na obličej. Nech jí 10 minut působit a nakonec ji smej pomocí kosmetických tampónů Nakonec ošetři kůži ple´tovou vodou. Tvá pleť bude krásně JEMNÁ.

Nečistá pleť - OVESNÁ MOUKA
Vynikající peelingovou maskou, která ti krásně vyčistí póry je maska z ovesné mouky. V mističce rozmíchej trochu ovesné mouky s vodou a šetrně si směs rozetři na obličej. Masku nech na obličeji schnout tak dlouho, dokud nepopraská. Bude lepší, když budeš v klidu. Potom masku pečlivě odrol z obličeje. Tím se zanesené póry naprosto dokonale VYČISTÍ.

Normální a mastná pleť - TVAROH
Smíchej jednu polévkovou lžíci tvarohu se dvěma lžičkami medu. Aby se ti vytvořila hladká směs, přidej trochu mléka. Hotovou kašičku rozetři na obličej a nech 20 minut působit. Pleť budeš mít krásně HLADKOU a PRUŽNOU.

Mastná pleť - ČERVENÝ GRAPEFRUIT
Máme pro tebe skvělý tip, jak se zbavit očklivě lesklých míst na tvém obličeji. Vezmi se jeden červený grapefruit a rozpůl ho. Do každé ruky si vezmi půlku a asi 20 minut masíruj problematická místa jeho dužinou. Musíš být však před tím pečlivě umytá.

Hodně mastná pleť - OKURKA, BANÁN NEBO HROZNOVÉ VÍNO
Okurka bezvadně stahuje kožní póry, které se pak stávají méně viditelné. Hroznové víno má efekt podobný, jen navíc ještě tvou pleť vypne a osvěží. Pokud ale máš místy mastnou pleť a místy se ti loupe, tak je pro tebe nejvhodnější banán. Nedráždí pleť, krásně jí zjemní a vyhladí

Aknézní pleť - JAHODY NEBO ČERVENÝ MELOUN
Z čerstvých jahod nebo melounu si vyrobíš pleťovou masku, která perfektně stahuje zanícené póry a skvěle odstraňuje malé černé tečky na nose a na tvářích. Krásně to tvou pleť ROZZÁŘÍ.

Rozmazlená Naomi Campbell: Opět žaloba. Odmítla vyjít dvě patra

9. června 2010 v 21:53 | super.cz |  Paparazzi

Rozmazlená Naomi Campbell: Opět žaloba. Odmítla vyjít dvě patra

Naomi Campbell (Foto profimedia.cz)
Naomi Campbell (Foto profimedia.cz)
Dnes 17:30
Modelka Naomi Campbell půjde opět k soudu. Tentokráte ji tam vláčí kosmetický gigant Moodform Mission kvůli tomu, že porušila dvanáctiletou smlouvu a odmítla propagovat parfém Wella tak, jak jí to kontrakt ukládal.

Jednou dokonce zrušila své vystoupení v australské televizi jen pár minut před začátkem show, když se porouchal výtah a Campbell odmítla jít do schodů po vlastních.

"Zanedbávání řady vystoupení bylo nejen nepříjemné, ale způsobilo problémy v týmu parfému Wella v Austrálii," uvedla Carole White, bývalá manažerka Campbell,  která modelku teď žaluje.


Podle White způsobila Naomi největší poprask v roce 2000 v Austrálii, kde odmítla pár minut před zahájením televizního pořadu vystoupit jen proto, že se porouchal výtah a ona by musela vyjít dvě patra po svých. Jindy prý byla agresivní a velmi nepříjemná na spolupracovníky ze společnosti Moodform Mission.

"Slečna Campbell je šokovaná a pobouřená lživými nařčeními její bývalé agentky a dalších lidí, kteří z ní měli nemalé peníze," uvedl modelčin mluvčí s tím, že Campbell podá protižalobu.

(pst, Famous)

Miley Cyrus předvedla lesbický polibek se svou tanečnicí

9. června 2010 v 21:50 | super.cz |  Paparazzi

Miley Cyrus předvedla lesbický polibek se svou tanečnicí

Miley Cyrus (Foto: Profimedia.cz)
Miley Cyrus (Foto: Profimedia.cz)
Dnes 20:00
Sedmnáctiletou americkou hvězdu Miley Cyrus si pozvali do pořadu Britain´s Got Talent, aby tam zazpívala svůj nový singl Can´t Be Tamed.

Jenže teenagerka předvedla víc, když si zahrála na Madonnu s  Britney a diváky pořadu ve čtvrtek 3. června v přímém přenosu šokovala lesbickým polibkem.

Ústa měla spojit se svou tanečnicí. Ovšem podle oficiálního vyjádření to byla pusa nahraná a Milley si na lesbičku jen zahrála.


Na sedmnáctiletou zpěvačku v síťovaných punčochách a upnutém oblečku z černé kůže ovšem nevěřícně koukali i porotci Simon Cowell, Amanda Holden a Piers Morgan.

"Nezašla příliš daleko a pusu jen předstírala, vlastně se jejich rty ani nedotkly," uvedl mluvčí Cyrus.
(pst, Famous)


Cameron Diaz: Klíčem k mládí je moře sexu

9. června 2010 v 21:47 | super.cz |  Paparazzi

Cameron Diaz: Klíčem k mládí je moře sexu

Sexy Cameron Diaz v nové akční komedii Knight and Day. (Foto Profimedia)
Sexy Cameron Diaz v nové akční komedii Knight and Day. (Foto Profimedia)
4. 6. 2010 11:00

Herečka Cameron Diaz prý zná jasný recept na mládí. Aby člověk zpomalil stárnutí, musí se vyhýbat přemíře alkoholu, zato se naopak nesmí vyhýbat spoustě pohybu. A především pak sexu.

Hodiny sexu týdně jsou prý klíčem nejen k pevnému zdraví, ale také k věčnému mládí, míní hvězda filmu Prázdniny.

"Pramen mládí? Koukejte, myslím, že je ve
spoustě cvičení, zdravém jídelníčku, spoustě vody, spoustě humoru a především spoustě sexu. Ano sex, ten potřebujeme hodně jako lidské bytosti," věří Cameron.

Jak se blíží čtyřicítka, opíjí se jen výjimečně. "Je mi 37 let a už nemám potřebu chodit na večírky a opíjet se. To už je za mnou. Některý večer se to zvrhne a člověk si objedná více lahví vína, než by chtěl, pak jen kouká na ten účet. Ale nemám ráda ten pocit ráno, když se probudím s kocovinou. Nerada tak ztratím celý den," dodala Diaz.

Kluk ze snu

7. června 2010 v 21:02 | bravo girl |  Kluci
Kluk ze snu

jsi zvědavá , jak bude vypadat tvlj budoucí miláček? Vyzkoušej malinké kouzlo ! :-)

Potřebuješ: 5 lístečků bobkového listu

Rituál: Večer, než půjdeš spát, polož lístečky pod svůj polštář.Pak řekni třikrát po sobě: ,, Přeji si, abych poznala tvář svého budoucího kluka!" V noci ve snu pak spatříš svou budoucí lásku!

Sladká čokoládová koupel

7. června 2010 v 20:57 | bravo girl |  Zdraví
Sladká čokoládová koupel

 Jsi unavená po špatném dni ? Máš špatnou náladu ? Zbav se stresu a získej hedvábně jemnou pokožku! :-)

Potřebuješ: 1litr mléka, 3lžíce medu, pěnu do koupele s vůní čokolády.
                    Teď už jenom stačí napustit so plnou vanu vody, přilít tam pěnu mléko a med. :-) Užij si to! :-)

Jídlo - co o něm ještě nevíš?

7. června 2010 v 20:51 | bravo girl |  Zábavička
Čokoláda
utěšuje duši
Banán      zázrak proti depce
Rybíz         dodává odvahu
Sýr            rozpoští látky, které způsobují tvorbu zubního kazu
Chili a černé koření pro pocit štěstí
Rajče          zbavuej strachu
Skořie        zlepšuje náladu
Ořechy       posilují nervy
Cibule        působí jako aspirin