Srpen 2010

Lindsay Lohan opustila vězení!

9. srpna 2010 v 15:52 | Brabo girl |  Paparazzi

Propuštěna! S takovým verdiktem dozorkyně dnes ráno probudila hollywoodskou star.
Lindsay (24) měla původně za mřížemi věznice CRDC v Linwoodu, kam nastoupila 20. července, strávit dlouhé tři měsíce. Na svobodu by se tedy dostala až v říjnu. Dnes ráno ji ale probudilo obrovské překvapení: "Jste propuštěna," zavolala na ni dozorkyně při buzení!

"Lindsay se v ústavu chovala velmi vzorně, každý den litovala svých činů a přemýšlela nad tím, jak je napravit," vysvětluje hereččina obhájkyně, proč soudkyně Marsha Revel svůj původní rozsudek zmírnila.

Zároveň však dodává, že pro Lindsay teď rozhodně nezačínají prázdniny. "Do dvou dnů musí nastoupit na léčení pro drogově a alkoholově závislé a musí na něj pravidelně docházet po dobu 90 dnů. Nesmí bezdůvodně vynechat ani jedno sezení," říká právnička s tím, že pokud Lindsay tuto podmínku poruší, půjde znovu před soud nebo dokonce rovnou zpátky do vězení!

Smyslná Lady Gaga je zdrženlivá v sexu

9. srpna 2010 v 9:53 | magazin.cz |  Paparazzi
Smyslná Lady Gaga je zdrženlivá v sexu
Lady Gaga / foto: repro Youtube

Smyslná Lady Gaga je zdrženlivá v sexu


Lady Gaga se vyhýbá sexu, protože by mohl negativně ovlivnit její kreativitu.
7. srpna 2010
Zpěvačka, která nedávno rozbouřila vody populární hudby svým klipem Alejandro, se nyní vrátila ke svému bývalému příteli, newyorskému barmanovi jménem Luc Carl.

Nicméně příliš vášně si asi neužijí, popová diva totiž věří, že pravidelné milování by mohlo mít negativní vliv na její tvorbu.

"Jasně že šuk*m, ale určitě nejsem promiskuitní. Mám takovou zvláštní víru, že když s někým spím, tak mi skrz vagínu odebírá mou kreativitu," řekla časopisu Vanity Fair s odzbrojující otevřeností.

Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, má navíc z každého vztahu obavu, protože je pro ni těžké věřit lidem.

Čtyřiadvacetiletá hvězda zářící na nebi současné populární hudby vysvětluje:
"Jsem trvale osamělá. Jsem osamělá, i když vztahy mám. To je podmíněno tím, že se živím hudbou."

Lady Gaga také odhalila pozadí singlu Bad Romance, když přiznala, že název i text písně vycházejí z jejího vlastního života.

"Přitahuju nešťastnou lásku. A moje píseň Bad Romance je o tom, jestli po takových vztazích sama jdu, nebo si mě vždycky najdou," dodala na vysvětlenou

Zajímavá fakta o sexu. To jste fakt netušili!

9. srpna 2010 v 9:45 | magazin.cz |  Zábavička
Zajímavá fakta o sexu. To jste fakt netušili!
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Zajímavá fakta o sexu. To jste fakt netušili!


Co jste nevěděli o činnosti, na kterou myslíte nejčastěji?
4. srpna 2010
Myšlenky na sex napadají muže ve věku 18 až 30 let každých 52 vteřin. Odhaduje se, že každých pět vteřin souloží na světě 2778 párů. Tak co ještě potřebujete vědět?

1. Pořádně divokým sexem spálíte průměrně 200 kalorií. To je, jako byste strávili 15 minut na běžeckém pásu.

2. Při sexu mluví sprostě více žen než mužů.

3. 40% vysokoškolských studentů zná někoho, kdo se vyspal s profesorem nebo jeho asistentem.

4. Každý nemůže být šťastlivcem. Například v USA se odhaduje, že 1,1 milionu mužů a 800 tisíc žen ve věku 25-40 let nikdy nemělo sex.

5. Červen je nejčastějším měsícem, kdy dívky ztrácejí panenství.

6. Studená chodidla mohou být důvodem nedosažení orgasmu. Studie ukázala, že 80% párů s ponožkami dosáhlo orgasmu, zatímco jen 50% bez ponožek si užilo vrcholu.

7. Nejčastějšími důvody mužské impotence jsou těsné kalhoty a kouření cigaret.

8. Mnozí si pro mohutnější vyvrcholení omezují přísun kyslíku. Tato erotická praktika má jen v USA ročně na svědomí až tisíc životů.

9. V 19. století byl vibrátor používán jako prostředek k utišení ženské hysterie.

10. 12% žen by chtělo souložit s prezidentem.

Silly

Had, co vykouří dvě cigarety denně

9. srpna 2010 v 9:40 | magazin.cz |  Zábavička
Had, co vykouří dvě cigarety denně
foto: Metro.co.uk

Had, co vykouří dvě cigarety denně


Kouření škodí zdraví, ale tomuto hadovi to zřejmě nikdo neřekl.
2. srpna 2010
Byl by to špatný nápad, pokoušet se upírat Poovi jeho ranní cigaretu. Tento nebezpečný ostrolebec by nejspíš začal vztekle syčet.

Tříletý had se totiž stal závislým na nikotinu. Může za to jeho majitel Sho Lau, který sám podle listu Metro vykouří krabičku cigaret denně.

"Po je velmi krotký. Jednou jsem odhodil nedopalek, on se pro něj odplazil a zdálo se, že je mu příjemné trochu ho žužlat," říká hadův majitel.

"Teď Po spořádá jednu cigaretu ráno a druhou večer. Když mi náhodou žádná cigareta nezbude, je z toho dost rozrušený," dodává Sho Lau.

(tx), Korzo

Podívej se poprvé ...podívej se podruhé :-D

9. srpna 2010 v 9:37 | magazin.cz |  Zábavička
Na co to koukáte? Sprosťáci!
foto: uphaa.com

Na co to koukáte? Sprosťáci!


Fotovtípky dokazují, že sex je všude. I tam, kde není.
5. srpna 2010
Lidská mysl je zvláštní. Někdy v úplně nevinných věcech dokáže nalézt něco, co tam vůbec není. A ještě zvláštnější je, že tyto "přehmaty" se nejčastěji objevují v sexuálním kontextu. Dívejte se pozorně. Co vidíte na první pohled? A co na ten druhý?3D tetování

9. srpna 2010 v 9:30 | magazin.cz |  Zábavička
Jako živá. Nejlepší 3D tetování.
foto: doubleviking.com

Jako živá. Nejlepší 3D tetování.


Podívejte se na deset nejlepších 3D tetování!
3. srpna 2010
Kde končí šmíra a začíná umění? Nejsme kritici, takže se raději do této otázky nebudeme pouštět, ale asi nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že umění je to, co nás donutí zůstat stát a zírat s otevřenou pusou. V tom případě následujících deset obrázků s 3D tetováním stvořili opravdoví mistři řemesla. Jsou totiž neuvěřitelně realistická.

/ foto: doubleviking.com/ foto: doubleviking.com