Září 2010

Aknelinka

20. září 2010 v 20:54 Kosmetika
Zajímavá stránka :-) O Akne ;-)


Sexuální rekordy

19. září 2010 v 23:43 | žena.cz |  Kluci
0:05 | 19. 9.

Sexuální rekordy - jen pro silné nervy

Málokteré rekordy a kuriozity jsou tak výživné, jako ty, které mají co dělat se sexem. Jestli ale čekáte, že vás »šampióni v čuňačinkách« nažhaví, jste na omylu. Spíš budete podvědomě kontrolovat, jestli je »tam dole« všechno v pořádku…
Kolik čísel zvládnete za den?
V téhle disciplíně jsou z pochopitelných důvodů bezkonkurenční ženy. V roce 1995 nasadila slušnou laťku teprve dvaadvacetiletá studentka Annabel Chongová, která si to rozdala celkem s 251 muži. Rekordmanku, pornoherečku Houston, ale asi většina z nás netrumfne, ani kdybychom měly počítat muže, kteří nám za celý život prošli erotickými fantaziemi. Tahle samice během pouhých 4 hodin (!!!) v rámci megalomanského projektu příznačně nazvaného World´s biggest gang-bang vystřídala celkem 620 chlapů! To mužský mistr Jon Dough má na kontě chabých 55 čísel… Budiž mu přičteno k dobru, že po dvoutýdenní rekonvalescenci pokus odvážně zopakoval - to se ale vyšplhal jen ke čtyřiašedesáti ženám. Všechny ale poctivě uspokojil!
V tomhle byste soutěžit nechtěli…
No a teď z několika kategorií pro otrlé - člověku zůstává rozum stát vůbec nad tím, že se v něčem takovém lidé poměřují. Tak třeba nejdelší ochlupení sahalo jisté amazonce až po kolena. Alespoň si mohla každý den vykouzlit hned dva účesy… Nejsilnější přirození (tady jsou zase jednoznačně diskreditované dámy) prokázal Ind Pagali Babu, když si na svého »nejlepšího přítele« naložil celých deset cihel (funkčnost už pak pro jistotu nezkoumali). No a v kategorii »nejméně obvyklé použití« už zase kralují ženy. Dánové do ní vehementně prosazují svou krajanku, která v jednom erotickém klubu obstarává vskutku vzrušující servis pro milovníky billiardu; leží nahá na hracím stole a umně do vagíny zachytává a zase vypouští billiardové koule. To se to musí trefovat! Asijci ale jen kroutí hlavou nad tím, co si Evropané navymýšlejí. Důležité přece je co nepraktičtější využití, a tak thajské kněžky lásky bez problémů dovedou vagínou sfouknout svíčku nebo šluknout cigaretu!
autor: Lena