Srpen 2011

Daniel Radcliffe se chce ženit!

28. srpna 2011 v 19:46 | bravogirl.cz |  Paparazzi

Daniel Radcliffe se chce ženit!

STARS: Daniel Radcliffe se chce ženit! - foto
Zdroj: Isifa.com
Ačkoli se o jejich lásce mluví teprve týden, Daniel (22) a Rosanne (22) spolu chodí už víc než rok. Teď se navíc filmový Harry Potter svěřil, že by si svou přítelkyni rád vzal.
Tvrdí to alespoň hercův kamarád: "Jsou do sebe maximálně zamilovaní a Dan vážně uvažuje o svatbě." Pár se poprvé potkal v roce 2007 na natáčení filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, kde byla Rosie členkou štábu. Na první rande si ale slavný herec musel ještě několik let počkat. "Dan se do ní zamiloval na první pohled a zdálo se, že ani on jí není lhostejný. Rosie mu ale řekla, že dokud spolu budou pracovat, tak budou jen přátelé. Na první rande tedy šli až potom, co padla poslední klapka HP," říká ještě blízký přítel.

Toho, že to mezi nimi pořádně jiskří, si všiml i Rosannin otec Malcolm Cocker, který se také podílel na natáčení HP jako dekoratér: "Nechci toho o jejich vztahu moc prozrazovat, protože si myslím, že jde o soukromou věc, ale vzpomínám si na chvíli, kdy se seznámili. Bylo mi hned jasné, že si padli do oka a čekal jsem, že si spolu začnou mnohem dřív, ale Rosie opravdu čekala až do té doby než skončí natáčení. Aspoň měli spoustu času na to, aby se poznali. Jsem z Daniela nadšený. Je to opravdu skvělý chlapec a já jsem moc rád, že moje dcera chodí právě s ním. Kdyby mě požádal o její ruku, budu hned souhlasit." Před Rosanne chodil Danile s irskou herečkou Laurou O'Toole nebo s milionářskou dcerou Olive Uniacke.

Beyonce o své nové vůni

28. srpna 2011 v 19:37 | bravogirl.cz |  Paparazzi

Voňavá Beyonce

BEAUTY & FIT: Voňavá Beyonce - foto
Zdroj: Isifa.com
Heat od Beyonce Knowles se stal nejprodávanějším ´celebritím´ parfémem v Anglii!
Beyonce svou vůní Heat debutovala na kosmetickém poli. Je popisovaná jako směs květinových, ovocných a jemně dřevitých tónů. V Anglii se stala ´best seller´ ze všech vůní, kterým daly jméno slavné celebrity.

Porazila tak i pánské vůně Davida Beckhama Intimately Yours a Homme, a také novinku od Mariah Carey s názvem Lollipop Bling. V první desítce se ještě objevila vůně Signature od Victorie Beckham.

"Vůně celebrit vždycky zůstanou na top místě přání zákazníků," vysvětluje manažerka Sanjay Vadera.


Beyonce ještě nedávno přišla s novinkou Heat Rush a prozradila, že "nikdy neodchází z domu, aniž by se navoněla. Je to třešinka na dortu."

"Pro mě je vůně nejdůležitější doplněk," prozradila. "Je to sexy, něco to o ženě vypovídá a vůbec je to jako finále celého snažení, abychom vypadaly nádherně!"


Zpěvačka miluje vůně od malička. "Vzpomínám si, jak jsem zbožňovala, když se mamka chystala ven. Vždycky jsem čekala, až se navoní, odejde z místnosti a ta vůně tam bude pořád cítit. Je to tak okouzlující, ženské a sexy!"

A přidává ještě jednu radu na závěr: "Pro mě žena, která je dokonale oblečená, nalíčená a učesaná, ale nevoní, definitivně zabije celý svůj outfit. Vůně je to správnou třešinkou na dortu!"


Drew Barrymore: Dětství jsem nezažila

28. srpna 2011 v 19:32 | bravogirl.cz |  Paparazzi

Drew Barrymore: Dětství jsem nezažila

STARS: Drew Barrymore: Dětství jsem nezažila - foto
Zdroj: Isifa.com
Stát se dětskou herečkou nepřináší jen slávu a peníze. Své by o tom mohla povídat Drew Barrymore. Točit začala v sedmi letech a už ve 13 byla na první alkoholové odvykačce.
Drew jako sedmiletá natočila dodnes slavný film E. T. mimozemšťan a tím nastartovala svou úspěšnou hereckou kariéru. Nestalo se jí to, co jiným dětským hvězdám, které si s příchodem dospělosti před kamerou ´ani neškrtnou´, ale točí, produkuje a režíruje dál.
Jako teenager měla dokonce tolik práce (a peněz), že už ve 13 bojovala se závislostí na alkoholu a cigaretách, a musela podstoupit léčbu.


Nedávno ale Drew smutně přiznala, že díky filmování nikdy nezažila dětství jako jiné děti. Nikdy nechodila do klasické školy, neužívala si lumpačení s dětmi z ulice a netrávila volné víkendy se svými rodiči.

"Nikdy jsem neměla to klasické dětství jako jiné děti. Nikdy jsem nechodila normálně do školy, prostě jsem dělala svou práci. Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je, sedět s dětmi ve třídě nebo trávit přestávky, ale tohle jsem prostě nezažila," svěřila se Drew.


Teď se aspoň věnuje pomoci dětem z chudých zemí. Chce jim umožnit, aby zažili to, co ona kvůli práci nemohla: chodit do školy. Svůj čas věnuje charitě, která se stará o děti v Keni. "Jsem ráda, že mám profesi, skrz kterou můžu pomáhat dětem ze zemí třetího světa. Lidi neradi posílají peníze jen tak do prázdna na charitu, ale když jim představíme konkrétní projekt, který je vezme za srdce, dodá jim to kuráže, podívat se dál za svoje problémy a udělat jeden malý krok, který ve finále hodně pomůže," svěřila se herečka, která na programu The World Food Programme spolupracuje třeba s Christinou Aguilerou nebo Jimem Careym.

Lady Gaga vydává knihu

23. srpna 2011 v 14:51 | Bravogirl.cz |  Paparazzi

LADY GAGA VYDÁVÁ KNIHU

STARS: Lady Gaga vydává knihu - foto
Zdroj: Isifa.com
… a bude to kniha plná obrázků!
Od Gagy asi nemůžeme čekat nic standardního, a tak ani její kniha, která se chystá na pulty nejprve na americkém trhu, určitě nezapadá prachem.
Bude obsahovat 350 černobílých fotek od fotografa Terryho Richardsona, který s Gagou strávil skoro celý rok. "Nehnul se ode mě na krok,"vysvětluje Lady Gaga fotky, pořízené také ve sprše!

"Nic jsem před ním neschovala! Terry byl se mnou každý moment, každou minutu," objasňuje vznik fotoknihy Lady Gaga. "Všechny fotky jsou bez cenzury. Fotil mě, jak ráno vstávám, jak si čistím zuby, jak jsem v koupelně, … Bylo to zvláštní a super zároveň. Víte, když svého fotografa znáte a víte o něm všechno jako on o vás, můžou vzniknout super fotky. Jen takový člověk může vyfotit to, co jiný vůbec nevidí."

Terry nafotil přes 100 000 fotek, a tak je jasné, že nebudou chybět ani nějaké vtipné momentky, třeba jak Gaga čůrá do hrníčku. Celý projekt s fotoknihou by se měl dostat na veřejnost na podzim, 22. listopadu.

"Nejvíc jsem milovala to, jak Terry fotil moje fanoušky. Věnoval se jim úplně stejně jako mě," popisuje Gaga roční spolupráci. "Jednou takhle přišel za stage a byl úplně nadšený ze všech těch čekajících fanoušků. Jenže já zrovna potřebovala strašně čůrat a už nebyl čas, a tak jsem popadla první hrníček, co tam stál. Nebyl by to Terry, kdyby si tuhle fotku nechal ujít…"

Řecký ostrov Korfu

11. srpna 2011 v 22:51 | magazin.cz |  Zábavička
KORFU
Před pár dny jsem se z tohodle úžasného místa vrátila. Byla jsem tam se svým přítelem na krásných 10 dní. A musím říct že tak jak vypadají ty fotky , tak taková je i ta relita. Moře tam je neskutečně čistý! Má průzračnost na hladinu až 25metrů. Celý ostrov je dokonalý! Vážně, tohle místo mi přitostlo k srdci. ♥ Proto tady ten člínek prostě musí být! :)
Marci ;)

Řecký ostrov Korfu
foto: Shutterstock.com

Řecký ostrov Korfu


Zelená perla mezi ostrovy - a také místo, kde odpočívala slavná císařovna Sissi... Vydejte se v jejích stopách...
3. srpna 2011
Přezdívá-li se ostrovu Korfu v turistických průvodcích a katalozích cestovních kanceláří "zelený smaragd", není to kupodivu ani trochu nadnesené označení. Přestože jsme zvyklí vídat na území Řecka spíše vyprahlou krajinu a suché písčité pláže, kde je obtížné najít kousek stínu, Korfu příjemně překvapí své návštěvníky bujnou zelení. Ostrov Kerkyra patří do skupiny Jónských ostrovů při západním pobřeží Řecka a jeho charakter je podobný, jako je tomu například u sousední Kefallonie nebo ostrova Zakynthos. Vegetace zvyšuje vlhkost ostrova, a tak je tu pro turisty mířící na letní dovolenou příjemné klima.

/ foto: Shutterstock.com


Za nejlepšími plážemi míří turisté na sever ostrova
Nejlépe umístěná letoviska jsou ta na severu a severozápadě ostrova, kde je pobřeží plné útesů a skalisek členité a nabízí ideální místa ke koupání. Jedním z doporučovaných míst je například zátoka půlkruhového tvaru Agios Georgios nebo skaliska městečka Sidari s proslulou pláží. Zajímavostí této oblast jsou také malé jeskyně a úzké průplavy, jeden z nich má například název Canal d'Amour. Legenda říká, že žena, která se Kanálem lásky sama odvážně vydá, získá srdce milovaného muže. Letovisko Roda - vhodné díky mírnému vstupu do moře pro rodiny s dětmi - zase nabízí jednu z nejdelších pláží na Korfu.

/ foto: Shutterstock.com
Klasický řecký kolorit i památky
Kromě klasického řeckého koloritu v podobě písčitých pláží, cypřišových a olivových hájů nabízí Korfu i historické zajímavosti. Stará část hlavního města ostrova Kerkyra je dokonce zapsána na listině světového kulturního dědictví UNESCO. V městečku snadno na vzhledu budov i dominantní pevnosti rozpoznáte vliv Benátčanů, kteří ostrov ve středověku ovládli v 15. století. Pevnost, která je dnes vizuálním symbolem města měla být ochranou proti Turkům, kteří ostrov nakonec narozdíl například od Kréty nedobyli.

Britský vliv poznáte nejen podle anglických pubů
Dalšími, kdo ovlivnili současnou podobu Korfu, byli Britové, kteří ostrov měli ve správě a stavěli domy v neoklasickém slohu. Britové se zmocnili ostrova v roce 1809 po krátkém rusko-tureckém protektorátu, který trval od roku 1799, a vystřídali Francouze, kteří nastoupili po Benátčanech. Britové pak spravovali ostrov až do roku 1864. Typický charakter řeckého města dotvářejí také pravoslavné kostely, jich6 tu naleznete přes třicet. V chrámu sv. Spiridona jsou uloženy i ostatky patrona ostrova.

/ foto: Shutterstock.com


Kam jezdívala odpočívat krásná císařovna Sissi
Budete-li na ostrově Korfu, jistě neodoláte také pátrání po stopách císařovny Alžběty, manželky Františka Josefa I., která je známá pod jménem Sissi. Krásná císařovna, která proslula svou extrémní štíhlostí, hovořila plynně řecky a ostrov Korfu si zamilovala. V roce 1890 si jižně od hlavního města ostrova nechala vystavět velký zámek Achilleion. Dnes nejznámější turistická památka ostrova, dříve tu trávil čas na letním sídlem například také německý císař Vilém II., který o ostrově mluvil jako o "ráji na zemi". Na Korfu se narodil také princ Filip, manžel britské královny Alžběty II.

/ foto: Shutterstock.com


První celebritou na ostrově však byl zřejmě Odysseus
Sissi však nebyla jedinou, komu ostrov učaroval. Vrátíme-li se do mýtické minulosti Řecka, byl to například také cestovatel Odysseus, kdo zavítal k břehům Kerkyry. O nálezu pozůstatků Odysseovy lodi dokonce hovořili svého času i archeologové. Pět nezapomenutelných let prožil na ostrově s rodinou také britský spisovatel a zoolog Gerald Durrell, který se inspiroval dětstvím na ostrově Korfu v románech O mé rodině a jiné zvířeně a Ptáci, zvířata a moji příbuzní, kde popsal s humorem a nadsázkou svou rodinu i život na ostrově.
Simona Maxová

6 cedulí, na které můžete narazit na pláži

11. srpna 2011 v 22:45 | magazin.cz |  Zábavička
6 cedulí, na které můžete narazit na pláži
foto: www.oddee.com

6 cedulí, na které můžete narazit na pláži


Chystáte se letos k moři? Pak byste měli znát cedule, které vás mohou na pláži mile či nemile překvapit.
21. června 2011
/ foto: www.oddee.com


Thajsko: Předpověď počasí podle kamenů
Pokud jste se rozhodli strávit letní dny v jižním Thajsku, tedy lépe řečeno na ostrově Phi Phi, počítejte s tím, že asi uvidíte tuto vtipnou ceduli. Podle ní si máte odvodit počasí od kamenů na pláži - když jsou horké a suché, je slunečno. Najdete-li však šutříky mokré, právě prší. A pokud se kamínky trochu natřásají, znamená to, že je poněkud větrno. No a když už tam žádné nejsou, tak jste se právě ocitli v průšvihu, protože udeřil hurikán…

/ foto: www.oddee.com


Itálie: Libání povoleno
Ne všude se důvěrnosti trpí. Jsou kultury, kde by vás kvůli polibku na veřejnosti lynčovali. To však neplatí v Itálii. Podle této značky je líbání na zdejších plážích povoleno, nebo dokonce i vyžadováno...

/ foto: www.oddee.com


Mexiko: Bez podprsenky ani ránu
Ženy a dívky - opalujete se rády nahoře bez? Pak v mexickém letovisku Cancun na to zapomeňte. Tato značka vám dává jasně najevo, že bez podprsenky si nezaplavete.

/ foto: www.oddee.com


Maroko: Koupání s několika omezeními
Tato arabská země dokáže z obyčejného koupání a slunění na pláži, udělat peklo. Takže aby vám bylo jasné, co na pláži nesmíte: rozdělávat ohýnek, čutat s mičudou, kouřit, stanovat, zpívat, jezdit na mopedu, vzít si sebou svého jezevčíka, případně velblouda... A budete-li mít chuť si jít zaplavat do moře, nechoďte do velké hloubky (ze spárů vln vás nikdo vytahovat nebude). Takže pokud všechna tato pravidla splníte - máte volno a můžete se jít koupat!

/ foto: www.oddee.com


Někde na nudistické pláži: Tlustým nudistkám vstup zakázán
I nudismus má svá pravidla. Například majitelé této nudistické pláže si vyhrazují právo, aby na jejich pozemek vstupovaly jen štíhlé nahé ženy. Důvod? Tlusťošky by asi zabíraly moc místa...

/ foto: www.oddee.com


Pákistán: Žádné kalhoty, žádná obsluha
Pákistánci jsou na rozdíl od Evropanů a Američanů uzavřenější povahy. Proto je šokuje přílišná otevřenost jiných národů, které se dokáží promenádovat na pláži v plavkách, nebo dokonce jen tak, jak je pán Bůh stvořil. Cedule No pants, no service (žádné kalhoty, tedy žádná obsluha), mluví za své. Zkrátka, ten kdo chce v Pákistánu přežít, musí mít s sebou v batohu i dlouhé kalhoty.
Wanda

Tajemství lásek navždy ukrytá

11. srpna 2011 v 16:21 | magazin.cz |  Kluci
Tajemství lásek navždy ukrytá
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Tajemství lásek navždy ukrytá


Každý občas pocítí potřebu schovat si na památku něco, co mu připomene předchozí vztahy a románky. Mnohdy si však bohužel při schovávání svých tajnůstek neuvědomíme, že se jedná o nebezpečné důkazy, které nás mohou usvědčit.
1. srpna 2011
Jak si uchovat krásné okamžiky…
Příjemné okamžiky, které jsme strávili se svým expartnerem nebo expartnerkou, milencem či milenkou bohužel navždy v mysli neudržíme. Často si chceme nechat na památku něco, co by nám připomínalo toho druhého mnohem významněji než jen pouhá vzpomínka. A to i přesto, že náš vztah nebo letmý románek je dávno minulostí a my již žijeme v novém vztahu.

Nejlepší radou je neriskovat vůbec
Právě v takovém případě by navíc odhalení naší minulosti bylo více než zbytečné a svého partnera bychom mohli nejen ranit, ale i navždy ztratit. Je proto otázkou, zda by nám případné komplikace ve vztahu stály za pár schovaných fotek, videí, přáníček nebo deníkových zápisů. Nejjednodušší je proto nic neschovávat a veškeré důkazy o své případné nevěře systematicky ničit. Touha uchovat si alespoň malou vzpomínku však bývá často neodolatelná…

Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com


Deníčky jsou časovanou bombou i několik let poté
Samozřejmě si můžete vést deník, vaše zápisky jsou však časovanou bombou a počítejte s tím, že ani hezká řádka let její účinnost neoslabí. Deník proto snad jen v případě, že píšete opravdu nečitelně nebo jej máte uchovaný mimo domov. Bezpečným místem pro cokoliv menších rozměrů může být uzamykatelná zásuvka ve vaší kanceláři. Pokud se rozhodnete pro poznámky, veďte si je v elektronické podobě a v žádném případě neukládejte na pevný disk, ale pouze na malé flash disky, které můžete nosit stále u sebe, například schované v peněžence.

"Dokumentace ke stavbě" nemaskuje zcela spolehlivě
Nespoléhejte ani na odlišné názvy na přebalu vašich CD a videí. Ani název "Rodinná oslava u mamky" nebo "Poznámky ze školení" či "Dokumentace ke stavbě" nemusí odradit případného zájemce. Jak se říká: "Náhoda je…". Pro fotky a jiné vzpomínkové materiály volte jedině místa mimo domov - vhodná může být kancelář nebo můžete využít pronájmu skříňky na úschovu důležitých písemností. Kufřík s možností uzamknutí si můžete pořídit i domů, jen musíte počítat s tím, že třeba někdy přijde řeč na to, co v kufříku vlastně schováváte… Pak budete muset tvrdit, že už vlastně ani nevíte, a kdoví, kam se poděl klíček.

Opatrně na vlastní sklerózu
Jisté je, že schovávat doma seznamy svých bývalých partnerek, natož jejich spodní prádlo je krajně nevhodné. Nevkládejte kompromitující materiál ani do knih, neschovávejte věci na příliš nedostupná místa - s největší pravděpodobností zapomenete sami, že vůbec takové věci vlastníte, a pak se při úklidu nebo při náhlém otevření knihy například vaším potomkem nebudete stačit divit. Ledaže byste si vedli pečlivý seznam úkrytů a ten uložili na flash disk…

Prozradí vás, aniž byste si to uvědomili
Existují však i důkazy, které vás prozradí, aniž by vám jejich nebezpečnost vůbec došla. Řeč je například o účtenkách, platbách kartou na výpisech z účtu, nejrůznějších upomínkových předmětech, vstupenkách a podobně. Vyhodit je vhodné i staré diáře, kde máte například poznámky týkající se vašeho společného naplánovaného programu, stejně jako nesmíte zapomínat na to, že roli diářů již převzaly upomínky v mobilu, které často zpětně nemažeme.
Simona Maxová