Listopad 2011

Halloween: Děsivé dýně

1. listopadu 2011 v 16:46 | magazin.libimseticz |  Zábavička
Halloween: Děsivé dýně
foto: www.odditycentral.cz

Halloween: Děsivé dýně


Chcete si letos okrouhat svou halloweenskou dýni? Tady je inspirace...
31. října 2011
/ foto: www.odditycentral.cz


Začínal jako učitel na škole

Americký umělec Ray Villafane miluje horory a snad právě proto se dal na vykrajování halloweenských dýní, které se pod jeho rukama mění v ošklivé a děsivé netvory. Dělá to už několikátý rok a v USA je tím vyhlášený. Dnes si možná ani nevzpomene, že ještě před pár lety byl učitelem na michiganské škole, kde s vyřezáváním dýní začínal. "Vyřezávání mě vždycky bavilo a tak jsem si tehdy řekl, že budeme v rámci výuky vyřezávat halloweenské dýně. Dýně má totiž tu výhodu, že je měkká, jako by byla z jílu, takže se do ní dá dobře krouhat. Děti byly nadšené, ale mnohem více se zajímaly o dýně, které jsem vyřezával já. Tak jsem se tomu začal věnovat."


Čím těžší dýně, tím lepší
Jenže Villafane tehdy neměl ještě dostatek zkušeností. Ty získal především jako kreslíř komiksu Superman a Batman, kde se naučil věnovat pozornost i tomu nejmenšímu detailu. Díky tomu teď vyřezává tak dokonale propracované dýně: "Ale pozor, ne všechny dýně jsou ale vhodné na vykrajování," varuje umělec a pokračuje: "Nejdůležitější není ani tak vzhled dýně, ale její váha - potřebujete totiž vyloženě tu nejmasitější dýni. Občas se i mně stalo, že po nějaké sáhl a říkal si, jak je pěkná. Jenže jakmile jsem zjistil, že není dostatečně těžká a nemá tu požadovanou tloušťku dužiny, šel jsem od toho."

/ foto: www.rd.com

Jak se vyřezává nos
Villafane ke své práci toho moc nepotřebuje, stačí mu pořádná dýně, lžičky a nůž na vykrajování. "Skvělým pomocníkem je členitá dýně, která má na určitých místech tlustší dužinu, z té pak vyřezávám nos," vypráví Villafane. Umělec přiznává, že první roky tvorby strávil tím, že každé dýni dal svůj vlastní design. Teď si to ale dovolit příliš nemůže, protože zájem o jeho tvorbu je veliký a on musí uspokojit poptávku.

/ foto: www.rd.com

Nejtěžší je zazipovaná lebka
Dýně z dílny Raye Villafana jsou originální. Jejich náročnost na provedení je různá. "Nejvíce práce mi asi dal muž se zazipovanou lebkou, kterého jsem řezal snad celý den. Jinak mi u ostatních obličejů stačí pár hodin. Rád dělám dýně s obličejem lebky nebo různých skřetů," uzavírá Villafan. Jak se vám jeho výtvory líbí?

/ foto: www.odditycentral.cz

Wanda

Tlustá Kelly Osbourne napadla tlustou Christinu Aguileru!

1. listopadu 2011 v 16:43 | magazin.libimseticz |  Paparazzi
Tlustá Kelly Osbourne napadla tlustou Christinu Aguileru!
Kelly Osbourne / foto: WENN.com

Tlustá Kelly Osbourne napadla tlustou Christinu Aguileru!


Že se tyhle dvě celebritky nikdy neměly v lásce, je známo. Teď ovšem jejich vzájemná nenávist přímo graduje.
25. října 2011
Šestadvacetiletá dcera legendárního rockera Ozzyho Osbournea se před pár dny v televizní módní show s chutí vysmála své rivalce za to, že je pěkně tlustá. Konkrétně komentovala oblečení Christiny Aguilery, které si vzala na koncert pořádaný na památku Michaela Jacksona.

Christina Aguilera / foto: WENN.com


Další host pořadu George Kotsiopoulous prohlásil, že ho při pohledu na zpěvačku napadá: "Když už přibrala na váze, tak určité oblečení není lichotivé. A to, co si konkrétně vzala, bylo hrozné bez ohledu na to, jaké má aktuálně tvary." Načež se Kelly neudržela a vykřikla: "Ona o mně léta prohlašovala, že jsem tlustá, ale já nikdy nebyla tak tlustá, jako je teď ona!"
Dlužno dodat, že Kelly byla už od svých teenagerovských let známá svou nadváhou. V reality show, kde vystupovala spolu se svými rodiči a bratrem, mohli diváci často vidět, jak se láduje hromadami hranolek a zapíjí je colou.

Tehdy byla Christina na vrcholu své kariéry a pyšnila se štíhlou sexy postavou. Vzpomeňte například na její scény z klipu Lady Marmalade, kde tančila polonahá v korzetu a měla maximálně padesát kilo. Kelly se ale s přibývajícími léty podařilo téměř zázračně zhubnout a mělo na tom svůj podíl i její účinkování v americké obdobě StarDance. Dřela na sobě a nadbytečná kila šla dolů s každým nově naučeným tanečním krokem. Zato Christina před pár měsíci prožívala náročné životní období, a sice rozvod. To jí asi rozhodilo psychiku natolik, že i přesto, že má prý už nového přítele, nedbá o sebe a nezřízeně se přežírá a kyne.

Kelly Osbourne / foto: WENN.com


Kelly teď tedy využívá výhody v boji a s chutí Christině zasazuje jednu ránu za druhou. Na adresu třicetileté zpěvačky začátkem srpna také doslova řekla: "Možná se prostě jen stává tlustou sviní, kterou se stejně narodila. Já nevím. Nazývala mě tlustou krávou tolik let, takže teď ji mohu jen vzkázat: »Se** na tebe, teď jsi tlustá taky!«"
Lucka