Prosinec 2011

Saunováním ke kráse a zdraví

30. prosince 2011 v 23:53 | krasna.nova.cz |  Kosmetika

Saunováním ke kráse a zdraví

Sauna
aktualizováno 28.12.2011, 00:00 | Kikush/Krasna.cz
Saunování je jedna z nejlevnějších procedur k posilování imunity a zdraví. Ale pomůže ti i ke kráse, protože kůže je pak velmi jemná. Saunování pročistí všechny póry a dokonce podporuje srdce a krevní oběh.
Kdo všechno může saunovat? Saunování je povoleno všem, dětem i dospělým.

Do sauny choď jedině zdravá! Jinak nemoc ještě více zhoršíš. Lidé s vysokým krevním tlakem nebo srdečními problémy by se měli poradit s lékařem.

A jak na to?
Před saunováním je dobré hodně pít, potom je pocení mnohem vydatnější.

Po 10 až 15 minutách je vhodné otužení nebo schlazení ve studené vodě, nebo vyválení ve sněhu. Toto bychom měli zopakovat aspoň třikrát.

Proč se saunovat?
Nejen pro odolnost zdraví a imunity, ale i pro zrelaxování těla, vyplavení škodlivých látek a pročištění pórů. Navíc nám tato procedura podporuje srdce a krevní oběh.

A kolik to tak stojí?
Vstup se většinou platí na 120 minut, aby se vše stihlo - pořádně se vypotit i se správně otužovat. Cena je kolem 200 až 300 korun. Vstup většinou můžete koupit formou permanentek nebo poukázek, což se pohybuje od 1000 korun na pět vstupů a od 1900 na deset vstupů.

Sauna

Antikoncepce - otázky a odpovědi

29. prosince 2011 v 22:22 | bravogirl.cz |  Kluci

ANTIKONCEPCE ZVLÁDNI JI V POHODĚ!

INTIM: Antikoncepce Zvládni ji v pohodě! - foto
Zdroj: Fotolia
Všechno, co o ní nevíš a stydíš se na to zeptat!
O antikoncepci jsi už určitě slyšela. Možná by ses ráda dozvěděla víc, a proto pro tebe máme odpovědi na nejčastější otázky!

Jak funguje hormonální antikoncepce?

Hormony zabraňují dozrávání vajíčka v ženském těle. Díky nim nedojde k uvolnění zralého vajíčka a také je zabráněno průchodu spermií do dělohy a následnému oplodnění.

Z Paris Hilton je brunetka

29. prosince 2011 v 22:14 | bravogirl.cz |  Paparazzi

Z PARIS HILTON JE BRUNETKA

STARS: Z Paris Hilton je brunetka - foto
Zdroj: isifa.com
S koncem roku se Paris Hilton rozhodla pro radikální změnu a z dlouholeté blondýnky se stala tmavovláskou. Jak jí to jako brunetce sluší?
Blond vlasy patří k Paris stejně, jako bujaré večírky nebo pózování se psím miláčkem, coby módním doplňkem. Ke konci roku se ale hotelová dědička objevila s tmavými vlasy. Fotografové ji v nové image nachytali v lyžařském středisku celebrit - v Aspenu.


Zatím se nepodařilo zjistit, zda šlo o radikální změnu a Paris si vlasy nechala opravdu obarvit, nebo své blond schovala jen pod tmavou paruku.
Každopádně to svůj účel splnilo a fotografové se za ní opět poslušně honí...


LADY GAGA NADĚLUJE!

2. prosince 2011 v 10:20 | bravogirl.cz |  Paparazzi

LADY GAGA NADĚLUJE!

Taky tě zajímá, jak by vypadal svět podle crazy GaGy a jak si představuje dokonalé vánoční dárečky? V New Yorku by se ti přání splnilo! Otevřela tam totiž svůj Workshop...
Pro všechny své fandy a fashion maniaky si zpěvačka připravila fakt povedené překvápko. Ve spolupráci s obchodním domem Barneys New York a několika designery otevřela projekt GAGA'S WORKSHOP.

Od 21. listopadu do 2. ledna je celé patro obchodu nastylovano v GaGa stylu a můžeš si tu nakoupit módní doplňky, šperky, ale třeba i cukroví, na jejichž designu se sama podílela. Pro všechny návštěvníky je taky připraven doprovodný program, kde se dozvíš, jak vlastně vznikala její image.

DEMI LOVATO: POUČILA JSEM SE, ALE BYLO TO DRSNÝ!

2. prosince 2011 v 10:17 | bravogirl.cz |  Paparazzi

DEMI LOVATO: POUČILA JSEM SE, ALE BYLO TO DRSNÝ!

STARS: Demi Lovato: Poučila jsem se, ale bylo to drsný! - foto
Zdroj: Isifa.com
Je to už rok, co Demi Lovato pobývala na tříměsíční léčbě, kvůli poruše příjmu potravy a sebepoškozování. Je za to období ráda. Věří, že ji pobyt na klinice zachránil život.
Na některá období z našich životů nevzpomínáme rádi. Rozchody, úmrtí blízkých, neúspěchy i nemoci. Tříměsíční pobyt na klinice by mohla Demi zařadit mezi podobné události a nikdy se k nim už nevracet. Jenže ona je místo toho ráda, že takový zlom přišel. Prý v pravý čas. Přehodnotila svůj život a dnes je ráda, že tuhle 'ťafku' dostala takhle brzy.
Dnes, v devatenácti letech, prý žije docela jinak než před rokem.


"Když přemýšlím, co všechno se za uplynulý rok stalo, jsem hodně vděčná," svěřila se nám Demi. "Určitě bych to nedokázala bez podpory mé rodiny a Boha. Jsem tak ráda, že jsem si zažila všechny ty životní vzestupy i pády, protože jsem díky tomu našla sama sebe. Dopadnout až na dno byl vlastně dar, který mi zachránil život," říká po roce od dramatické hospitalizace.


"Naučila jsem se být silná a zdravá, aniž bych musela kopat kolem sebe. Dovedu teď sdílet s ostatními i své pohybnosti, a navíc mě strašně uklidňuje vědomí, že mě rodina, přátelé i fanoušci berou takovou jaká opravdu jsem!"


Demi zároveň přiznala, že události minulého roku ji naučily, vážit si víc věcí, které v životě má, a nebrat je jako samozřejmost. "Jsem tak vděčná, že jsem zase zdravá a šťastná. Už neberu jako samozřejmost, že mám skvělou rodinu, přátele, fanoušky i super kariéru. Každý den je pro mě teď jedinečný," uvědomuje si svou změnu.

"Někdy jsou lidi tak moc zaneprázdnění, že si zapomínají užít jednotlivých momentů. I já jsem pracovala tvrdě, abych se dostala tam, kde jsem teď, ale proto si chci užít každou minutu!"