Duben 2012

Klučičí zpověď : Mluvíš sprostě ? co my na to ?

14. dubna 2012 v 18:10 | krasna.nova.cz |  Kluci

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Mluvíš sprostě? Co my na to?

Sprostý holky - 2
aktualizováno 30.03.2012, 08:12 | tej
Myslíš si, že je drsné, když sprostě nadáváš? Jenže líbíš se takhle klukům?
Je jasné, že nikdo není chodící pravopis češtiny a občas mu nějaké to sprosté slovíčko prostě unikne, ale jak to vnímají ostatní? Líbí se klukům holky, které mluví sprostě nebo by s nimi nic nechtěli nic mít? Zeptali jsme se na jejich názor, co odpověděli?

Aleš, 19 let: Mě se sprosté holky naprosto hnusí. Vůbec se mi nelíbí, když vidím krásnou a něžnou holku a během první věty stihne říct hned několik sprostých slov. Upřímně se mi nelíbí ani u kluků, ale u holek je to daleko horší. Měly by se vidět, však by si to samy rozmyslely.

Patrik, 16 let: Sprostý holky mi nevadí, ale když je to v určitých mezích. Pár nadávek samozřejmě překousnu, ale holky, které nahradí snad každé druhé slovo nějakým sprostým, to není nic pro mě.
Leoš, 20 let: Mě osobně třeba sprosté holky vzrušují. Vypadají docela drsně, když se ještě obléknou do nějakého sexy prádélka a pořádně vám vynadají. Zvláště pokud navenek sprostě nepůsobí, tak to může člověka mile překvapit.

Tadeáš, 18 let: Moje bejvalka mi neustále říkala zdrobnělinami. To bylo pořád Medvídku, Miláčku, Zlato a tak dál. Bylo to příjemné, ale po chvíli to omrzelo. Jenže když jsem si našel za rok novou dívku, tak první pojmenování bylo Vole. Jen jsem vyvalil oči, vzpomněl si s láskou na bývalou přítelkyni a vzal nohy na ramena.

Karel, 17 let: Upřímně jsem nad tím ještě nikdy nepřemýšlel. Nepotkal jsem zatím žádnou holku, která by mluvila tak sprostě, že by mi to bylo hnusné, takže nevím.
Vojta, 21 let: Ať si mluví, jak chtějí, člověk aspoň pozná úroveň jejich myšlení. Chcete milující holku, vyberete si tu, která je na veřejnosti slušná. Těžko si někdo vybere sprosťačku a čeká, že bude bůhví jak milá na něj a na ostatní.

Bedřich, 16 let: Podle mě je nejlepší takový zlatý střed. Nechci, aby moje holka mluvila bůhví jak sprostě, ale také nemusím, když mluví jen spisovně. To bych si vedle ní připadal jako blbeček. Neříkám, že mluvím jen sprostě, ale do spisovné češtiny mám taky hodně daleko a kdo dneska ne?

Ivan, 22 let: Jak kdy. Na veřejnosti se mi to určitě nelíbí a ještě víc nesnáším, když na sebe dvě pěkné holky pořvávají názvy pohlavních orgánů. Líbí se mi to třeba v posteli, když se umí holka odvázat a trochu mi vynadat.

Klučičí zpověď: jaké prádlo se jim libí ?

14. dubna 2012 v 18:06 | krasna.nova.cz |  Kluci

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: jaké prádlo se nám nejvíc líbí?

Sexy dívka
| tej
Chceš se líbit miláčkovi v novém spodním prádle? Kterým ho mile překvapíš? Zeptali jsme se kluků na jejich názor.
Nemůžeš se rozhodnout, jakým prádélkem potěšit svého milého? Co se klukům vůbec libí a které kousky by sis měla nechat pouze na doma? Zeptali jsme se jich.

Jindra, 17 let: Já si myslím, že to holky moc řeší. Mě osobně se líbí jakékoliv spodní prádlo, zvlášť když je na pěkné holce.


Svádivé spodní prádlo - 12
(Foto: Oficiální zdroj)


Tomáš, 21 let: Já mám menší úchylku na krajkové prádlo. Je jedno, jestli to jsou kalhotky, podprsenka nebo košilka, ale krajkou mě dostane každá. Nelíbí se mi moc tanga, ještě když je má holka skoro až u krku a kalhoty v půlce zadku. To se mi fakt nelíbí.

Standa, 19 let: Mně se nejvíc líbí asi takové ty korzety. Je mi jasný, že nejdou nosit neustále, ale na takové postelové hrátky to musí rozparádit každého chlapa. Když si k tomu holka ještě oblékne podvazky, nemůže nikdo odolat.


Svádivé spodní prádlo - 8
(Foto: Oficiální zdroj)


Nikolas, 18 let: Já jsem nad tím zatím nijak nepřemýšlel. Spodní prádlo jen zdržuje a stejně skončí dole, tak proč ho tolik řešit?

Leoš, 23 let: Mám rád srandovní spodní prádlo. Třeba s nějakou hláškou, vtipem či obrázkem. Proč by měla mít každá holka nepohodlné prádlo jen, aby se zalíbila? Mám raději ty, které zůstanou samy sebou a raději se obléknout pohodlně než designově.


Svádivé spodní prádlo - 15
(Foto: Oficiální zdroj)


Matěj, 20 let: Já určitě ujíždím na tangách a to snad ve všech možných tvarech a barvách. Rád se dívám na holky, které je mají na sobě. Škoda, že se většinou bojí nosit tangový plavky, určitě by to byl úžasný pohled.

Honza, 22 let: Já upřednostňuji sportovní prádlo a v podstatě je mi jedno, co má přítelkyně na sobě. Samozřejmě, že mě nějaké erotické krajkové prádlo vzruší víc než vytahané bombarďáky, ale má přítelkyně se mi líbí i v nich, takže to opravdu neřeším.

Mrazivá zpoveď vyléčené anorektičky

12. dubna 2012 v 22:45 | prozeny.cz |  Příběhy

Mrazivá zpověď vyléčené anorektičky

Publikováno 09. 08. 2011
Mentální anorexie je nebezpečná a zákeřná nemoc (ilustrační foto)
FOTO: THINKSTOCK
Mentální anorexie je nebezpečná a zákeřná nemoc (ilustrační foto)
Statistiky mluví o mentální anorexii krutě. Třetina postižených zemře, třetina s nemocí bojuje po celý život a zbývající část se uzdraví. Přinášíme vám příběh dvaatřicelité čtenářky Jitky, která se z anorexie nejen uzdravila, ale dnes se může pyšnit i nádhernou zdravou dcerou.

Začalo to nenápadně. Tehdy čtrnáctiletá Jitka chtěla zhubnout, a tak pomalu začala omezovat jídlo. "Nejdříve jsem přestala jíst jen sladkosti a vynechala druhé obědy, a kila šla hned dolů. Za první dva měsíce jsem jen tímto způsobem zhubla 6 kilogramů, ale stále jsem vypadala vcelku normálně. Jen maminka měla jakési tušení, že něco není v pořádku, a proto se se mnou těsně před prázdninami vypravila k doktorce. Ta ji však uklidnila, že nemusí mít strach, protože má váha prý byla v běžné normě," vypráví dnes už třicetiletá Jitka. "Pak jsem ale odjela na tábor, kde se všechno zlomilo. Nemohla jsem se tam vážit a já dostala panický strach z toho, že přiberu. Pro jistotu jsem tedy přestala jíst úplně a celé tři týdny jsem strávila na jablkách a vodě."
Komerční sdělení

Chtěli mne zavřít do blázince

Když se Jitka z tábora vrátila, maminka se při pohledu na ni rozplakala. Protože vše mezitím konzultovala s psycholožkou, už tušila, že půjde o mentální anorexii a musí s dcerou do nemocnice. "Poslali nás na dětskou psychiatrii, kde si mne chtěli hned nechat, ale rodiče byli tehdy tak otřeseni pouhým faktem, že by měli nechat své dítě zavřít ,do blázince', že si mne vzali ještě na dva týdny domů. Musela jsem však slíbit, že už nezhubnu ani deko." Samozřejmě to dopadlo úplně jinak a Jitka po čtrnácti dnech vážila na kontrole o další dvě kila míň.

Na jídlo do nemocnice jsem se těšila

Hospitalizace se jí tedy nevyhnula a v září, místo aby nastoupila do prvního ročníku gymnázia, byla přijata na JIP na dětské psychiatrii. Od té chvíle nastal několikaletý kolotoč pobytů v nemocnici a krátkých pauz po propuštění, které Jitka strávila doma, kde ale opět hubla a nezvládala si váhu držet. "Vlastně musím říci, že se mi při nástupu do nemocnice vždy ulevilo. Věděla jsem, že tam budu muset jíst, a dokonce jsem se na to paradoxně i těšila. I když to zní pro normálního člověka neuvěřitelně, doma jsem nedokázala jíst vůbec. Měla jsem pocit, že já sama si to vnitřně nesmím dovolit," popisuje své pocity Jitka. "Jakmile jsem se totiž sama doma najedla, měla jsem neuvěřitelné výčitky svědomí a pocit selhání. V nemocnici mne k jídlu donutili lékaři, takže se tyto pocity zmírnily."
Nejznámější bojovnice proti anorexii, modelka Isabelle Caro, svůj boj s nemocí prohrála; IsifaFOTO: ISIFANejznámější bojovnice proti anorexii, modelka Isabelle Caro, svůj boj s nemocí prohrála

Vycházky jen podle váhy

V nemocnici panoval přísný režim, jak co se týče množství a frekvence jídla, tak také kontroly, aby pacientky s diagnózou anorexie po jídle nezvracely nebo se nadměrně nehýbaly. Prvotním cílem jejich léčby bylo stabilizovat váhu a také aktivně řešit problém, který anorexii u dívek vyvolal. "Měly jsme předepsanou dietu, která se skládala z šesti jídel denně, moučníku po obědě a některé zvlášť těžké případy dostávaly po každém hlavním jídle ještě speciální energetický koktejl. Každá ,mentálka', jak se holkám s mentální anorexií říkalo, měla navíc různě odstupňovaný režim podle toho, v jak kritické váhové situaci se nacházela," říká Jitka. "K tomu jsme musely absolvovat různé psychoterapie, relaxaci, konzultace u lékaře a podobně. Základem však bylo v nemocnici přibrat a volnější režim se řídil podle čísla na váze."

Motivací mi byla cvičitelka aerobiku

Je až s podivem, že i přes mnohačetné hospitalizace, dokázala Jitka nakonec gymnázium vystudovat a zakončit jej maturitou. "Myslím, že jsem to zvládla jen díky vstřícnosti profesorů a také podpoře spolužáků. Ve škole jsem totiž spíše nebyla, a i když jsem se v nemocnici snažila učit, příliš mi to nešlo." Po maturitě se ale začal Jitčin stav zázračně zlepšovat. Vlastně nikdo dodnes přesně neví, kdy nastal zlom a namísto marného přibírání v nemocnici a následného hubnutí doma, se vše obrátilo k lepšímu. "Já sama považuji za tento okamžik chvíli, kdy jsem poprvé vyzkoušela svou první hodinu aerobiku. Neuvěřitelně mne strhlo nadšení a pohyb, kterému jsem do té doby příliš nedala. Navíc jsem se seznámila se cvičitelkou, která mi prozradila, že anorexií také trpěla, ale právě díky lásce ke cvičení se z ní dostala," říká Jitka. "Byla to pro mne ohromná motivace. Stála přede mnou nádherná, sebevědomá ženská a já nemohla uvěřit, že kdysi byla stejně vychrtlá a nešťastná jako já."
Od té chvíle se Jitka začala pomalu uzdravovat, a postupně ale jistě nacházela ztracený a normální vztah k jídlu. "Moc mi pomohla právě zmíněná cvičitelka, která mi byla velkou psychickou oporou, radila mi, jak jíst a povzbuzovala mne ve chvílích, kdy jsem měla z jídla strach. Navíc jsem stále více snila o práci, jakou měla ona, a věděla jsem, že k tomu musím nezbytně přibrat," říká Jitka. "Nechtěla jsem před klienty předstupovat jako kostřička bez špetky energie."
PROČ JITKA PŘESTALA JÍST?
Jitka měla problematický vztah s otcem, se kterým se často hádala. Ve chvíli, kdy začala hubnout a i rodiče zjistili, že jde o vážný problém, konflikty ustaly, protože i otec měl o ni strach. I tak ale vládlo v rodině mezi Jitkou a otcem napětí, což byl možná i jeden z důvodů, proč vždy při návratu z nemocnice nedokázala doma normálně jíst. Další příčina byla ta, že pocit kontroly nad jídlem a nad váhou jí přinášel vnitřní klid. Jakmile se najedla, měla pocit, že tuto kontrolu může kdykoliv ztratit.

Čokoládou mne nikdo neuctí

Dnes o sobě Jitka tvrdí, že je zdravá a období anorexie je definitivně za ní. Narodila se jí dcera, přestože jí všichni strašili, že vzhledem k dlouholetému hubnutí ohrozila svou plodnost. Jídlo si stále hlídá, ale už se ho nebojí jako dřív. "Jím zkrátka tak, abych netloustla ani nehubla. Vím, že ze mne nikdy nebude gurmán, ale jídlo beru jako běžnou součást života, a nemám s tím žádný problém. Jen přítel si občas povzdechne, že je to se mnou těžké - už totiž ví, že dobrou večeří nebo tabulkou čokolády mne příliš neuctí," dodává na závěr Jitka.

Pavla Maříková

Komentář který mě zaujal.

Obdivuju muže který stojí při své přítelkyni v jakékoliv situaci. Takových by mělo být víc.

Ač jsem muž,tak s tou potvorou anorexií jsem se také potkal,ale z opačné strany.Moje tehdejší přítelkyně,která se později stala mou ženou,měla s váhou problémy už od puberty.Když se jí začaly probouzet k životu hormony,tak výrazně přibrala a jak už to bývá,spolužáci ve škole se jí začali posmívat.Na 178 cm výšky měla 95 kilo.Rozhodla se,že to trpět nebude a zhubne.Jenže neuhlídala tu správnou chvíli,kdy by s tím hubnutím měla přestat a ve spárech anorexie se pohybovala 6 let.Dostala se až na 50 kilo a kdo to nezažil,tak to nepochopí,co to bylo za peklo.Měla nízký tlak,závratě,problémy s menstruací,do toho se přidaly deprese a výčitky svědomí,že mi komlikuje život a vyvrcholilo to dvěma pokusy o sebevraždu.Ale po mnoha konzultacích s psychology jsme tu potvoru anorexii společně nakonec porazili.Teď má po dvou letech návratu k normální váze Verunka 65 kilo a je to nejkrásnější žena na téhle planetě.Možná to někomu bude znít jak červená knihovna,ale byl to horor se šťastným koncem.


Lady Gaga oslavila 26té narozeniny

10. dubna 2012 v 19:06 | bravogirl.cz |  Paparazzi

LADY GAGA OSLAVILA NAROZENINY

STARS: Lady Gaga oslavila narozeniny - foto
Zdroj: Isifa.com
Lady Gaga oslavila 26. narozeniny. Prý se ale cítí na patnáct...
28.března oslavila Lady Gag své 26. narozeniny. Na Twitteru se ale svěřila, že se cítí spíš na patnáct.
Jeden z fanoušků se Gagy ptal, jak svůj den oslaví. Ta jen odvětila: "Quinceanera."

"Quinceanera" je španělsky a znamená 'ta, které je patnáct' nebo také "Fiesta de Quinceañera", aneb oslava patnáctých narozenin, což v latinské Americe znamená opravdu velkolepou oslavu. Jak slavila Lady Gaga si z toho její fanoušek snad dovedl odvodit...:)


Gaga také twítnula fotku s narozeninovým dortem, kterému už polovina chyběla, a doplnila ji větou: "Takhle se cítím, když je mi 26 a 3 a půl hodiny :)"


Lady Gaga povečeřela se svou rodinou a přáteli, mezi něž patří Kate Hudson, Fergie, Cindy Crawford nebo Adam Lambert v losangelské restauraci 'LA Cita Mexican restaurant'. Popřála si 'happy birthday' a také na twitteru poděkovala všem fanouškům za jejich podporu. "Jste všechno, co na světě potřebuju!"

Kvůli lásce mám doma peklo

10. dubna 2012 v 19:04 | bravogirl.cz |  Příběhy

KVŮLI LÁSCE MÁM DOMA PEKLO

TVOJE STORY: Kvůli lásce mám doma peklo - foto
Zdroj: Fotolia
Apolena (16 let) si opakovaně prožila románek s arabským přítelem. Netušila však, jak bouřlivá bude reakce rodičů...
S Hasanem jsem se seznámila před rokem a půl na ostrově Djerba. S rodinou tam jezdíme každý rok už několik let a právě tam jsem si poprvé začala tak nějak víc všímat kluků. Hasan dělal v našem hotelu číšníka.
Líbil se mi hned od prvního okamžiku. Podle jeho krásných úsměvů a flirtujících poznámek jsem brzy pochopila, že ani já mu nejsem lhostejná. Jen jsem se to nesnažila moc prožívat. Vím, že Arabové dokážou být hodně přátelští a zvlášť k mladým cizinkám. Přesvědčovala jsem se proto, že jsem jen jedna z mnoha. Jenže Hasan se přeci jen choval trochu jinak a měl oči jen pro mě. A tak jsem se do něj bláznivě zabouchla a začala si románek, za který mě teď všichni nenávidí.


PSAL MI, ŽE MĚ MILUJE

Když jsem odjížděla, bylo mi samozřejmě hodně smutno.
Sice jsme si vyměnili kontakty, ale já tomu pořád moc nevěřila. Říkala jsem si, že hned, jak přijede další turnus, na mě zapomene. Ale nezapomněl. Pořád mi psal, jak mě miluje, a jak by mě zas chtěl vidět. Nabídl mi, že by klidně za mnou přijel do Prahy. Ještě dva měsíce jsem odolávala a pak mu napsala, ať tedy přiletí.


NÁVŠTĚVA V PRAZE

Přijel sice na celý týden, ale já si na něj udělala čas jen jeden den. Přeci jen se o našem setkání nesměli dozvědět naši. Myslím ale, že i tak jsme si to při procházce po Praze krásně užili.
Hned, jak jsem ho zas po dlouhý době viděla, mě hrozně přitahoval. Přivítal mě krásnou kyticí a celý den mě obletoval jako nějakou princeznu. Samozřejmě, že mi to dělalo moc dobře. Po odjezdu jsme si zas dlouho a často psali SMSky. V létě to ale nějak utichlo. Říkala jsem si: sejde z očí, sejde z mysli....
A pomalu taky začínala zapomínat.


DALŠÍ SETKÁNÍ

V říjnu dalšího roku jsem jela s babičkou a dědou opět na Djerbu. A zase do stejného hotelu. Ve skrytu duše jsem si říkala: co když tam náhodou bude i Hasan? A opravdu. Hned po příjezdu do hotelu jsem ho uviděla stát u recepce. Usmál se na mě tím nejsladším úsměvem. Skoro se mi podlomila kolena a srdíčko se mi pořádně rozbušilo. Věděla jsem, že jsem v tom zas až po uši. I přesto, že v tý době jsem měla vztah v Praze s jedním super klukem, během chvilky jsem na něj zapomněla a měla oči jen pro Hasana.


TAJNÉ SCHŮZKY

I když si našeho flirtování babička s dědou všimli, nějak tomu naštěstí nevěnovali pozornost. Přesto jsme se museli scházet tajně. Vždycky jsem se na něco vymluvila a vycházelo to.
Prožívala jsem tak s Hasanem další super chvíle. Dokonce mě hrozně chtěl seznámit s rodiči, ale to jsem raději odmítla. Uvědomila jsem si totiž, že tohle se u Arabů bere jinak. Vím, že by to znamenalo velký závazek a bůhví, jestli by mě pak odvezl zpátky do hotelu.


NEČEKANÉ PŘISTIŽENÍ

Pak přišel poslední den našeho pobytu a já věděla, že tentokrát se mi bude odjíždět ještě mnohem hůř než před rokem.
Ten večer jsme se měli sejít s Hasanem na pláži. Bylo to úžasně romantické. Líbali jsme se, hladili a nakonec se i milovali.
Jenže to jsem ještě netušila, co nám tyhle krásné chvíle zkazí.
Bohužel jsem úplně zapomněla na čas. A jelikož bylo jedenáct hodin a letadlo nám letělo ve dvě, děda se po mě začal zuřivě shánět. Načapal nás na pláži přímo při tom. Byl to šílený šok pro všechny. Začal na Hasana hrozně řvát. Pak mu dokonce vrazil několik ran. To už jsem zas začala řvát já na dědu. V tu chvíli jsem ho fakt nenáviděla.
Pak mě odtáhl potupně do hotelu. A ještě tu noc zavolal rodičům, co strašného jsem provedla. Vyčetli mi, že jsem je šíleně zklamala a že už se mnou nikdy nikam nepojedou. Připadala jsem si jak největší zločinec.
Přitom jsem neudělala nic tak hrozného. Jenže děda ani babička se ne a ne uklidnit. Snažila jsem se jim vysvětlit, že on je úplně normální slušný kluk. Jen holt má tmavší oči, pleť a vlasy. Jenže jim asi ani nevadilo to, že je Arab, ale spíš to, že se tahám s nějakým nicotným pinglem.


VŠECHNY JSEM ZKLAMALA

Celou cestu domů se mnou skoro nepromluvili. A já to celé probrečela. Hned, jak jsem vystoupila na Ruzyni, mi přišla od Hasana hezká sms. Jenže za chvíli nato jsem to zas pro změnu schytala od rodičů. Bylo vidět, že jsem je taky zklamala.
Pořádně se mnou začali mluvit asi až po měsíci. Bylo mi hrozně. I tak jsem si ale pořád psala s Hasanem. Když na to naši přišli, raději mi mobil na čtrnáct dní zabavili. Bohužel taky skončil můj "český" vztah. Když jsem Davida po návratu uviděla, strašně se mi najednou zprotivil. Nevydržela jsem to a všechno mu vyklopila. Byl zaskočenej, ale nakonec řekl, že na to můžeme zapomenout... Nedokázala jsem to. Pořád jsem byla myšlenkama u Hasana.


CHCI ZAPOMENOUT

Už je to půl roku, co jsem odjela z Djerby a babička s dědou mě stále ignorují. Už několikrát jsem je snažila přesvědčit, že už budu hodná, ale nedají si pořád říct. Je mi to strašně líto - a kdyby to šlo, nejraději bych to všechno vrátila. I když jsem si zažila hezký románek, uvědomuju si, co jsem tím všechno způsobila a o co jsem přišla. Hrozně mě mrzí, že mi z rodiny už pořádně nikdo nevěří a přišla jsem i o super kluka. A tak by bylo nejlepší na Hasana nadobro zapomenout. Jenže on se nevzdává. Stále mi píše. Raději už mu neodpovídám, ale bojím se, že jednoho dne za mnou zase přijede do Prahy - anebo ho příští rok opět potkám na Djerbě a zas v tom budu lítat...


Psycholog říká:CIZINCE - ANO ČI NE?


Pokud se rozhodneš, že ano, je třeba počítat s pár věcmi. Vašim se to nejspíš nebude líbit. Důvod? Předsudky k určitým národnostem, nedůvěra, odstrašující příběhy o dívkách zavlečených do arabských zemí... Sama ale víš, že lásce neporučíš.
Pokud na váš vztah rodiče přišli a neschvalují ho, je zbytečné snažit se je přesvědčit, nejspíš byste se jen pohádali. Dej jim čas a uvidíš, jak se věci vyvinou. Třeba se jejich postoj změní, až tvého kluka poznají. Rodiče mají asi největší obavu z toho, že se za svým miláčkem jednou odstěhuješ a skončíš jako jedna z jeho mnoha manželek, bez práva sama opustit zemi. Jakkoli nereálné se ti to teď možná zdá, určitě ti nedoporučuji to pokoušet a jezdit za ním do jeho rodné vlasti samotná.

Justin Bieber - upřímnost nadevše

10. dubna 2012 v 19:00 | bravogirl.cz |  Paparazzi

JUSTIN BIEBER - UPŘÍMNOST NADEVŠE

STARS: Justin Bieber – upřímnost nadevše - foto
Zdroj: Isifa.com
Justin už přes rok randí se Selenou Gomez a vypadá to, že jim to stále klape. Prozradil nám, co je podle něj pro úspěšný vztah důležité.
Klíčem ke spokojenosti je podle Justina upřímnost. Ne nadarmo se říká, že lež má krátké nohy. Lhaní nebo zatajování některých věcí je podle něj cestou k záhubě.

Řekl nám: Mít dobrý vztah znamená být upřímný jeden ke druhému."

"První a nejdůležitější věc je, být upřímný. Protože pokud nejste, nemůže být váš vztah nikdy dobrý," prozradil svůj recept Justin. "Co byste chtěli sami: aby vám váš partner lhal, nebo aby byl upřímný...?" klade řečnickou otázku.

Sám o sobě si myslí, že je skoro ideálním partnerem :), a to prý proto, že dovede být velmi klidný, laskavý a trpělivý. "Jsem milující, trpělivý, laskavý a něžný," vypočítal své vlastnosti na otázku, co je na něm jako na partnerovi to nejlepší.


Fanoušci Justina a Seleny stále čekají na jejich společný singl a tahle myšlenka prý není úplně od věci. Justin nám prozradil, že by se Selenou rád společnou písničku nazpíval, ale prý to nemá nic společného s tím, že jsou pár, a o společném singlu by uvažoval i tak.

"Jestli se to má stát, tak se to stane," okomentoval Justin možnou společnou písničku. "Jestli máme spolu něco nazpívat, tak písnička bude. Sel si ale, myslím, teď dá od hudby trochu pauzu a bude se víc věnovat herectví. Takže - uvidíme :)"

Titanic vyplouvá na plátna kin ve 3D

10. dubna 2012 v 18:51 | bravogirl.cz |  Zábavička

TITANIC VYPLOUVÁ NA PLÁTNA KIN VE 3D

FILMÍKY A KNÍŽKY: Titanic vyplouvá na plátna kin ve 3D - foto
Zdroj: Bontonfilm
Letos tomu je sto let, kdy 10. dubna 1912 vyplula legendární "nepotopitelná loď" Titanic. Při této příležitosti se režisér James Cameron rozhodl znovu uvést do kin film Titanic, ale tentokrát v novém kabátu.
Titanic získal v roce 1997 dohromady 11 Oscarů, včetně toho za nejlepší film. Nyní mají diváci jedinečnou příležitost prožít plavbu legendárního Titanicu - "Lodi snů" a drama, které se odehrálo na palubě při jeho potápění na vlastní kůži v jedinečném 3D.

Převedení Titanicu do třetího rozměru trvalo více než rok a sám James Cameron, známý perfekcionalista, na něj osobně políčko po políčku dohlížel.
Konverze do 3D je tak dokonalá, že divák v řadě scén těžko uvěří, že film nebyl v třetím rozměru již původně natočen, což rozhodně slibuje neobyčejnou podívanou.


James Cameron k znovuuvedení Titanicu říká: "Existuje celá generace, která nikdy nezažila Titanic, tak jak má být viděn, tedy na velkém plátně. A bude to Titanic, jaký jste ještě nikdy nespatřili, digitálně upravený na 4K a pečlivě převedený do 3D projekce. V nezmenšené emocionální síle a v obraze silnějším než kdy jindy. Bude to epický zážitek pro fanoušky i začátečníky."


Titanic připluje také do kina IMAX na největší plátno v Čechách. Jednu z nejslavnějších scén filmu si pak diváci v Praze na Flóře budou moci vyzkoušet na vlastní kůži.
Před kinem IMAX totiž vyroste několikametrová příď slavného Titanicu, která bude připravená nejen pro hosty slavnostní premiéry, ale po dobu dvou týdnu pro všechny diváky. Na příď Titanicu bude možné vstoupit a každý si bude moci sám zažít jednu z nejromantičtějších scén filmové historie vůbec. Scénu, v níž Leonadro Di Caprio a Kate Winslet s rozpřaženýma rukama na samotné špičce Titanicu "létají".


Titanic na Vltavě

Titanic také znovu vypluje 15.4.2012, a to na Vltavě! V ten den tomu bude přesně 100 let od této tragické události, a proto se fanoušek a odborník na Titanic Ondřej Vrkoč rozhodl uspořádat vzpomínkovou zábavně-vzdělávací akci určenou nejen skalním fanouškům Titaniku, ale také široké veřejnosti, která o této katastrofě někdy slyšela a ráda by se dozvěděla více.

Na programu budou nejen zajímavé přednášky o samotné lodi a jejím příběhu až po současný vývoj zkoumání jejího vraku, ale také konspirační teorie a doprovodný program.
Zajímavým hostem bude Martin Hub, kaskardér z filmu Jamese Camerona - Titanic. Více najdeš na www.100lettitanic.cz.


James Cameron má na kontě snímky jako Terminátor, Vetřelci, Titanic a Avatar, odjakživa dokázal diváky uchvátit poutavým příběhem, a zároveň posouvat hranice filmové techniky.
Dá se o něm říci, že vytyčil cestu do budoucnosti filmu, jakožto fenoménu masové zábavy, působícího na všechny lidské smysly.

Barvičky na letošní jaro

10. dubna 2012 v 18:47 | bravogirl.cz |  Oblečení

BARVIČKY NA LETOŠNÍ JARO!

FASHION: Barvičky na letošní jaro! - foto
Zdroj: Isifa.com
Letošní jaro a léto ovládnou pastelové a neonové barvy. Máš na ně odvahu, jako Lily Collins?
Udělej si průvan v šatníku a černé barvy schovej 'na později'. Současným trendem jsou jemné pastely i výrazné neony!

Po zimě všechny tyhle tóny přinesou naší bledé pleti svěžest. Zamiluj se do světle růžové, mátově zelené nebo světlounce žluté a dodej svému outfitu styl.
Tyhle barvičky užiješ nejen na topu nebo šatech, ale barevné letí i kalhoty, boty a doplňky jako kabelky a bižuterie.


Jemné pastelové barvičky ladí skvěle i spolu, nemusíš se bát, že by se vzájemně přebily. Pokud by to na tebe bylo ale 'moc', slušet jim to bude s bílou, béžovou i černou.