Červen 2012

Berry - zima

26. června 2012 v 11:04 ♥Náš Berry♥

Berry ♥Anketa : co podle dětí znamená slovo kurva ?

16. června 2012 v 16:28 Zábavička
ANKETA:
Zeptali jsme se dětí, co znamená slovo kurva a jak to dopadlo? :-)

Estera, 8. roků: Kurva je ta, která neumí zaparkovat. Alespoň podle tatínka

Miško, 6 roků: Kurva je Sparta, protože otec vždycky říká: "Kurva Sparta, kurva Sparta", nevím, co je to Sparta, ale asi také nějaké neslušné slovo...

Žofka, 6 roků: Kurva? To je neslušné slovo, co vyslovuje tatínek, pokud mu nejde počítač.

Peťo, 7 roků: Kurva je taková teta, která spí s takovými strýčky
kteří nedokáží spát sami, protože se bojí tmy.

Zorka, 6 roků: Kurva je ta, která je velmi namalovaná a nemá peníze na šaty, proto stojí při cestě a od strýčků řidičů si bere na šaty peníze.

Petra, 6 roků: Kurva je taková teta, která pracuje pouze večer,
protože tehdy chodí tatínkové z práce unavení, a ona s nimi debatuje. I já bych chtěla být jednou kurva ...

Milan, 4 roků: Kurva je pes u sousedů, protože štěká nad ránem, táta je rozhořčen a říkal, že zavraždí tu kurvu psa. Podle mě kurva je nějaký pes, jako například knírač, jen je hlučnější.

Brigitka, 7 roků: Kurva je taková teta, která sexuje za peníze. Vím to, protože jsem se zeptala tatínka. Ale nevím, co to je sexovat, protože táta mi to už neřekl.

Vierka, 5 roků: Kurva je naše teta, protože maminka říkává, že už zase přijde ta kurva si půjčit peníze, a tehdy vždy přijde naše teta.

Mám poměr s otcem mé nejlepší kamarádky !!!

12. června 2012 v 17:24 | krasna.nova.cz |  Příběhy

VAŠE PŘÍBĚHY: Mám poměr s otcem mé nejlepší kámošky!

Zakázaná láska
aktualizováno 11.11.2011, 02:27 | Krásná.cz / čtenářka
Láska si nevybírá. Své o tom ví i čtenářka Pavlína, která si začala s otcem své nejlepší kamarádky. Jak to dopadlo s její láskou i kamarádstvím?
Kde jste potkaly svou lásku vy? Ve škole? Na diskotéce? Jen tak na ulici? Já dlouho nemohla na nikoho narazit. Nejsem ani hezká, ani chytrá, ani zábavná. Jenže zároveň ani ošklivá, ani hloupá, ani nudná. Jsem taková normální, tuctovka. Kluci mě prostě jednoduše přehlíželi.

Ani jsem pořádně nevěděla, jak na ně. Nikdo mě to nenaučil. Nemám ani bráchu, abych chápala klučičí myšlení. Jsem ze tří sester, ale jedna je o deset a druhá o patnáct let starší, takže si spíš připadám jako jedináček. Táta mi umřel, když jsem byla hodně malinká, ani si na něj moc nevzpomínám. Nevím, co jsou mé skutečné vzpomínky a zážitky s ním, a co znám z vyprávění, za ta léta to nějak splývá. Mamka je na mne navíc dost přísná, takže i když je mi sedmnáct, nikdy jsem nebyla na diskotéce, pořád mě honí do učení, kontroluje, s kým se kamarádím.

Jedna kamarádka ale v jejích očích prošla v pohodě. Johanka. Nejenže proti ní nic nenamítá, nechává mne u ní klidně spát, a to klidně i v týdnu, ne jen o víkendech nebo v létě. Johanka je moje spolužačka ze základky a neuděláme bez sebe krok. Ze začátku jsme byly hodně jiné, ale já se pomalu od ní naučila spoustu věcí. Začala jsem s ní chodit na keramiku i na tancování, až se divím, že mi to mamka dovolila. A také mě nechává, abych s jejich rodinou jezdila na výlety. Z počátku to bylo zvláštní, ale ona se mnou nikam nejede, ségry už jsou velké, a tak je vlastně ráda, že mě někdo zabaví.


Johanka je jedináček, má oproti mé mamce hrozně mladé a sympatické rodiče a pořád něco podnikají. Aby se sama se "staroušky" nenudila, jednou mě s nimi pozvali na výlet. To už je možná čtyři roky zpátky. A tak jsme s nimi jela. A neskončilo jen u toho jednoho. Trávím s nimi spoustu víkendů, jezdím k nim na chatu, dokonce i na dovolenou. Mamka mi to samozřejmě platí, asi jim dává i víc, než kolik to skutečně stojí. Oni mě berou pomalu jako svou dceru, jsou rádi, že Johanka se se mnou zabaví a mamka zas, že si užiji. Mne na tyhle akce ale táhne i něco jiného.

Johany táta Karel. Nejdřív jsem si myslela, že jí ho prostě závidím jen proto, že sama tátu nemám. Je to fajn chlap, hezký, silák, vtipný, má takové klučičí oči. Umí vyprávět, dobře tančí, chová se k nám moc hezky. Dokonce jsem si časem začala všímat, že je ke mně galantnější a všímavější, než vůči vlastní dceři. Najednou se v mých očích stal naprostým ideálem. Žádný spolužák, žádný herec, nikdo se mu nedokázal vyrovnat. Zamilovala jsem se do člověka o dvacet tři let staršího, než jsem já sama.

Samozřejmě jsem to nikomu neřekla, ani Johance ne. Ale začala jsem si všímat, že i on se najednou chová vůči mně jinak. Začala to před rokem, kdy měli s manželkou nějaké problémy. Ona je doktorka a před dusnem doma začala víc utíkat do nemocnice, naschvál si brala služby o víkendech a noční. Mnohokrát se stalo, že jsem přespávala u Johanky, a paní domu nebyla doma. To si s námi Johanky táta sedl, dlouho jsme povídali u večeře, dokonce nám nalil k večeři trochu vína. Imponovalo mi, že nás bere jako dospělé.

Při jedné takové návštěvě jsem se v noci vzbudila, protože jsem potřebovala na záchod. V obývacím pokoji se ještě svítilo. Seděl tam a psal něco na počítači. Slušelo mu to, zachmuřený, v brýlích, psal něco na klávesnici. Spatřil mne, jak ho pozoruji, a pozval k sobě. Nejdřív se jen ptal, proč nespím, a pak jsme si začali povídat. Visela jsem mu pohledem na rtech a měla nepředstavitelnou chuť ho políbit. Ale neudělala jsem to. Když jsem se zvedala, že už jsem unavená a jdu si lehnout, zvedl se galantně také a podal mi ruku. Najednou si mne ale přitáhl k sobě a lehce mne políbil na rty. Hned se rozpačitě omlouval, že za to může to víno, ale já se k němu znovu přitáhla a políbila ho. Dlouze a vášnivě. Pak jsem utekla do pokoje. Johana spala, o ničem nevěděla.

Tím začal náš románek. Vždy, když jsem u nich spala, nebo jsme někam společně jeli, našel se okamžik pro naše něžnosti. Tajné držení za ruku v kině, něžnosti ráno v koupelně, polibky ukryté v hradním bludišti. Byli jsme jako dva blázni. Brzy jsme jeden bez druhého nemohli být. Začali jsme se scházet tajně, jen my dva. Jsem v prváku na gymplu, Johanka šla na ekonomku, ve škole už jsme tedy spolu nebyly. Občas jsem se ulila z hodiny a s Karlem jsme se sešli. Pak jsem dokonce přestala chodit na keramiku. Doma jsem nic neřekla, Johaně se vymluvila na moc učení a místo kurzu se scházela s jejím tátou.

Sehnal pro nás malou garsonku, kde jsme se scházeli. Nejdřív jsme si jen povídali a něžně se mazlili, ale po pár týdnech bylo jasné, že to oba chceme. Prožila jsem s ním své poprvé. Nevím sice, jak milují jiní muži nebo kluci, ale ani to poznat nechci, protože on je úžasný. Vnímavý, pozorný, ví, jak mne potěšit. Se stejně starým klukem bych tohle snad ani nemohla zažít.

Samozřejmě máme oba výčitky. Jak vůči jeho ženě, tak vůči Johance. Přijde mi absurdní, že vůbec nic netuší. Myslí, že máme prostě na gymplu větší dril, věří mi, že se musím starat o nemocnou mámu (to jsem si jen vymyslela). Nevím, na co se vymlouvá on, ale jsem šťastná za každou chvilku, co jsme spolu. Johana sice tuší, že jsem zamilovaná, ale já jí tvrdím, že ne. Máme kvůli tomu vlastně za celou dobu našeho přátelství první spor, protože nechápe, proč se jí s tak důležitou věcí nechci svěřit. Bojím se, aby na to naše kamarádství neumřelo. V nové škole má nové kamarádky, a i když my dvě jsme určitě pořád ty největší, tajemství, které před ní mám, mezi námi dělá trochu dusno. A bojím se, že až se dozví pravdu, odsoudí mne.

A tu se zřejmě dozví. S Karlem to není jen flirt či pobláznění, ale opravdová láska. I z jeho strany. Naše romance trvá už rok, a i když ji tajíme, budoucnost spolu plánujeme. Dohodli jsme se, že počkáme ještě další rok, než mi bude osmnáct, a pak se přiznáme. Ani jeden nepochybujeme, že tou dobou budeme stále spolu. Plánujeme se pak sestěhovat do naší garsonky. Bojím se ale, že nás odsoudí nejen jeho rodina a moje matka, ale i sousedé, okolí, všichni známí. Nebojím se ale odejít někam jinam a začít nový život. Jistě, je o tolik starší než já, určitě si na nás budou ukazovat prstem. Ale je mi to jedno. Já mám svou lásku a on mne a nic a nikdo nás nerozdělí.

Jen se bojím, že dřív, než uteče rok, praskne to samo. Už tolikrát jsme byli jen krůček od odhalení. Skoro mám někdy chuť, abych to mohla Johance hned říct. Dokonce jsem si kvůli tomu začala psát deník, vlastně ne osobní deníček, ale spíš zpověď určenou právě jí. O tom, jak miluji jejího otce, ale jak si cením i našeho přátelství. Doufám, že až pravda vyjde najevo, a já jí tyhle zápisky dám, pomůže jí to pochopit, co mezi námi je.


Manžel mi byl nevěrný se sestrou

12. června 2012 v 17:20 | doma.cz |  Příběhy

PŘÍBĚH LÉTA: Manžel mi byl nevěrný! Se sestrou!

Sex
aktualizováno 19.08.2011, 10:50 | doma.cz/em
Lenka zažila v manželství neuvěřitelný horor. Jednalo se o nevěru, nikoli však o nevěru běžnou!
Bylo 18. června 2005. Byl to pro mne velký den D, brala jsem si za manžela otce svého ještě nenarozeného dítěte. Milovala jsem ho a věřila jsem, že s ním budu šťastná. Vše vypadalo tak pohádkově! Řekli jsme Ano a já věřila v růžovou budoucnost. Den po svatbě se nám narodila dcerka Lucie, byli jsme šťastni, aspoň já tedy velice.

Netrvalo to však dlouho, asi tak týden, a manžel se začal chovat dosti zvláštně. Oběma nám bylo jedenadvacet, a tak jsem to přisuzovala věku. Začal chodit domů čím dál tím později a značně opilý, anebo nepřišel domů celou noc. A odsekl: "Jsem dospělej, ne?" Na dcerku se ani nepodíval, nebyl s ní, nezajímala ho. Když byla nemocná a on nebyl doma, volala jsem mu, zda by nezašel do lékárny, která má v noci otevřeno, a nekoupil léky na snížení horečky.

Nepřišel ani šestý den!

Řekl mi: "Je to tvá dcera, tak se starej a mě neruš!" Musela jsem dceru pořádně obléci a s kočárkem zajet do lékárny pro kapky. Pak jsem čekala, až přijde, že mu to vytmavím, ale nepřišel a nepřišel ani následující den. Byla jsem nešťastná, myslela jsem, že se mu něco stalo. Nepřišel ani šestý den, chtěla jsem obvolávat nemocnice, ale objevil se ve dveřích.

Když jsem otvírala ústa, abych promluvila, ve dveřích se objevila i moje sestra. Myslela jsem, že přichází na návštěvu. Podpírala mého muže, byl dosti opilý. Začal řvát, proč není uvařeno a proč holka řve, ať ji utiším nebo ještě lépe, ať s ní vypadnu ven, že se potřebuje vyspat. Strašlivě jsme se pohádali. Sestra tam jen tak seděla, poslouchala, ale neodešla.
Nedalo se to vydržet, a tak jsem odjela k matce. Vše jsem jí vyprávěla a ona řekla, že moje sestra asi má s mým mužem poměr. Začala jsem se smát a pak jsem řekla: "To ne!" Uplynuly čtyři dny a u matky se objevil můj manžel. Zčistajasna, po celou dobu mi nezavolal, a pak se najednou objevil. Po pěti minutách se ukázala i sestra. Začalo mi to vrtat hlavou a v duchu jsem stále dokola slyšela slova matky: Tvá sestra má s tvým mužem poměr!
Tak jsem se sestry a manžela na to přímo zeptala. Zapřísahali se, že je to nesmysl. Bylo už pozdě, šla jsem spát, ale ne společně s manželem, usínala jsem s dcerkou v jiné místnosti. Najednou mě mamka probouzí a říká: "Pojď se podívat!" Otevřela dveře místnosti, kde spal můj manžel, a mně se zhroutil svět!

Leželi tam oba nazí

V posteli ležel můj muž a moje sestra, úplně nazí, odkrytí. Vedle nich na stolku ležely jakési prášky, nejspíš drogy. Několikrát jsem se zhluboka nadechla a pak jsem odešla. Nestropila jsem scénu ani jsem je nevzbudila a nevyhodila, jen jsem odešla. Po patnácti minutách jsem opět vešla do pokoje, ale to už si sestra lehla na protější postel a oblékla si spodní prádlo i tričko.

Podívala se na mě a muselo jí být jasné, že jsem je viděla. Vstala, vstal i můj manžel. Sestra začala tvrdit, že to není, jak to vypadá. Snažila jsem se neječet, nevyrvat jí vlasy. Jen jsem jí dala do ruky zbytek jejího intimního oblečení, manželovi také, otevřela jsem dveře a ukázala na ně. Odešli, ale oba měli na rtech úsměv. Když jsem za nimi zavřela dveře, zhroutila jsem se, připadalo mi, že je konec všeho...

Netrvalo to ani měsíc a sestra volala matce, že ji můj stále ještě manžel surově bije a že je nešťastná. Pak se u mamky objevila s modřinami a roztrhaným oblečením. Úsměv na rtech již neměla. V té době jsem už měla podanou žádost o rozvod a brzy nato bylo mé manželství rozvedeno.

Já jsem neprohrála

Tehdy jsem už věděla, že jsem vlastně vyhrála. To, že jsem přišla na manželovu nevěru, byla výhra. Dnes jsem velice šťastná s přítelem, jsme spolu už více než čtyři roky, máme dvě krásné děti. Nikdy v životě jsem nebyla šťastnější. Myslím, že ten, kdo prohrál, byla moje sestra a můj bývalý manžel.

Kluka mi přebrala vlastní matka

12. června 2012 v 17:18 | krasna.nova.cz |  Příběhy

VAŠE PŘÍBĚHY: Kluka mi přebrala vlastní máma!

Problémy doma
aktualizováno 19.08.2011, 16:01 | Krásná.cz / čtenářka
Když jsi zamilovaná, svou lásku si hýčkáš a doufáš, že tě nikdy nepodvede a neopustí kvůli jiné. Když se čtenářka Michelle dozvěděla, s kým jí její přítel zahýbá, byla to pro ni dvojnásobná zrada.
Bylo mi 16 a můj přítel byl o 11 let starší. Už jsme spolu byli druhým rokem a já jsem ho chtěla představit své rodině, tedy spíš jenom bráchovi a mamce. Souhlasil, chápal, jak je pro mne rodina důležitá, protože on byl bohužel sirotek a už neměl nikoho.

Můj kluk byl mým idolem asi celou věčnost. Když si konečně všiml i on mne, hned jsme si padli do oka. Nikdy bych nevěřila že si s někým můžu najít tolik společného. Prostě jsme k sobě patřili. Proto jsem chtěla, aby dobře zapůsobil i na mou rodinu.

Bylo půl hodiny před tím, než měl dorazit na domluvenou návštěvu. Byla jsem strašně nervózní, co na něj řekne moje rodina a co on řekne na ni. Jakmile přijel, jakoby ze mě tréma zcela spadla. Celý večer probíhal, jak nejlépe mohl. Všichni se skvěle bavili, i brácha si s mým klukem rozuměl. Já byla spokojená, i mamka si s ním hned našla spoustu společných témat. Bavili se spolu skoro celou dobu, já jsem se ani tolik nedostala ke slovu, ale řekla jsem si, že je dobře, že si rozumí. Další den, když jsme pak šli s mým přítelem do kina, říkal, že mám dobrou mámu.

Chceš na Krásná.cz také najít svůj příběh?

Stalo se ti něco šíleného, neuvěřitelného, máš zážitek, který by mohl být inspirativní pro další čtenářky? Pošli nám ho. Inspiraci najdeš v tomto návodu. Příběhy posílej na email redakce@krasna.cz.

Brzy jsem měla narozeniny a on mi dal ten nejlepší dárek, jaký bych si mohla přát. Dostala jsem od něj týdenní pobyt ve svém rodném Polsku pro dvě osoby. Moc jsme si to tam užili. Večer, když už jsme byli po celém dni uťapkaní, jsme neměli co dělat, tak jsme jen tak leželi a povídali si. Došlo i na téma mojí rodiny. Naznačil mi, že se mu zdá moje máma celkem dost atraktivní.

Zpátky do Čech jsme se pak vraceli na noc. Přijela jsem domů a bylo už pozdě večer, tak jsem šla potichu, protože jsem myslela, že už všichni spí. Místo toho jsem jen zaslechla mamku, jak někomu do telefonu říká, že má nějaký nový objev, že je mladší než ona, ale že je hrozně sexy. Vůbec nic mi ale v tu chvíli nedošlo... Radovala jsem se, že mamka nebude sama, hezky se mi tu noc usínalo.

Můj kluk mě krátce na to pozval na výlet k vodě, i s přespáním, ale trval na tom, aby s námi jela i moje máma. Nemohla jsem dělat nic jiného, než souhlasit. Argumentoval, že je chudák pořád sama a že bych se jí tím odvděčila za to, jak se o nás skvěle stará. Na to nešlo nic říct.

Výlet jsem si ale moc neužila. Na mě si u vody ani neudělali čas a byli pořád spolu. Když jsem mu to jemně vyčetla, řekl mi že je důležité, aby se spolu sblížili. Dodal, že by se chtěl jednou stát členem mé rodiny, a to mě potěšilo. Nedošlo mi, že to může mít více významů. V kempu si navíc mamka u baru povídala s nějakým mužem, myslela jsem si, že je to ten její nový objev. Pořád se smáli a když se vrátila do stanu, byla celkem dost opilá. Hned další ráno jsem se ale zeptala, kdo to byl, a ona odpověděla, že prý jen její bratranec, kterého hrozně dlouho neviděla.

Od toho výletu utekl sotva týden a já skoro zapomněla, jak tam na mě můj přítel kašlal. Doma mi to totiž zase vynahrazoval a byl ke mně moc milý. Zrovna byla sobota a já se těšila, co spolu o víkendu podnikneme. Nemusela jsem nijak brzy vstávat a probudila jsem se až kolem jedenácté dopoledne. Přišla jsem do kuchyně, že se nasnídám, a našla jsem tam od mamky papírek na něm stálo: ,,Šla jsem nakoupit, máma." Dala jsem si zatím vločky a zkusila zavolat příteli. Měl ale vypnutý mobil, asi se mu vybil a ještě také vyspává. Jenže i když jsem se mu pokoušela volat později v průběhu dne, byla situace stále stejné. Doma jsem se nudila, protože ani mamka se pořád nevracela. Domů se nakonec vrátila až k večeru a nákup nedonesla. Ani mi nic neřekla, a to jsem se celý den bála, kde je.

Večer mi volala moje nejlepší kamarádka, že neuvěřím, co viděla. Prý viděla mého kluka s mojí mámou, jak spolu sedí v kavárně a že si myslí, že spolu něco mají. Ihned jsem zašla za mámou, jestli je to pravda. Přiznala se, že se viděli, ale nalhala mi, že tam byla, aby si s ním promluvila o mě... Prý jí došlo, že věkový rozdíl, který mezi mnou a mým klukem je, by nemusel dělat dobrotu, a chtěla znát jeho názor.

Nevěděla jsem, co si mám myslet, ale za pár dní už to vypadalo, že se nic neděje. Víc než podezření mé kamarádky jsem uvěřila máminým řečičkám. A to natolik, že jsem se nebála a znovu pozvala mého přítele o víkendu na oběd. Přišel a v ruce nesl dvě květiny. Jednu pro mě a jednu pro mou mámu. Přišlo mi to celkem normální. Celý večer byl ale nějak podezřele ochotný a milý, pořád se kolem ní motal. Pozdě večer jsem šli s mým klukem do mého pokoje a pustili si film. Mazlili jsme se u toho a pak došlo i na naše poprvé. Bylo to krásné a já jsem si říkala, jaké to mám štěstí, že na mě můj přítel čekal tak dlouho. Pozdě v noci, asi kolem druhé hodiny ráno, jsem se vzbudila a po mém příteli ani stopa.

Sešla jsem ze schodů, abych se podívala, kde je. Slyšela jsem jen tichoučké vzdychání... Všechny zvuky vedly ke dveřím máminy ložnice. Bez klepání jsem vrazila k mámě do pokoje. Viděla jsem něco, na co nikdy v životě nezapomenu. Moje matka ležela na posteli v obětí mého kluka. Zavřela jsem dveře a s brekem jsem si sbalila nějaké věci, zavolala jsem kamarádce a ta pro mě ihned přijela.

Dlouhou dobu jsem potom musela docházet k psychologovi. Několikrát se mi také stalo, že jsem popadla nůž a chystala jsem se něco provést matce, vždy mě ale někdo zastavil. Protože se má situace nelepšila, musela jsem dokonce brát prášky. Mámu jsem od té doby viděla jenom dvakrát. Poprvé, když jsem si přijela dobalit všechny věci a na stálo se přestěhovala k babičce, a podruhé na její svatbě. Nebyla jsem sice pozvaná, psycholog mi zakázal, abych tam šla, ale mě to nedalo. Jen jsem tam nakoukla a hned zase utekla. Ano, brala si mého bývalého přítele. Nejvíc mě štvalo, jak s ní vypadal šťastně. Za dva měsíce se s ní ale stejně rozešel a ona dnes ani neví, kde je mu konec, i když se nestihli rozvézt.

Za nedlouho už to budou tři roky, co se tohle stalo. Matka se mi od té doby omlouvá, pořád mě zve, abych přijela, několikrát přijela i ona za mnou. Já jí ale nikdy neotevřela a myslím, že jí nikdy neodpustím.

Z nejlepšího kamaráda se vyklubal násilník

12. června 2012 v 17:15 | krasna.nova.cz |  Příběhy

VAŠE PŘÍBĚHY: Z nejlepšího kamaráda se vyklubal násilník

Pár ve stanu
aktualizováno 12.06.2012, 17:06 | Krásná.cz / čtenářka
Najít si nejlepšího kamaráda nebo kamarádku je obrovská výhra. V dnešním příběhu čtenářky ale zjistíš, že i člověk, kterého znáš celý život, se může osudově změnit.
Moje máma už od střední školy kamarádila s jednou paní. Byly nejlepší kamarádky a dokonce ve stejnou dobu těhotné. Stejný měsíc i porodily. Mamka mě, a té paní se narodil kluk. Matyho jsem znala už od narození, jezdili jsme spolu na dovolenou, na tábory, chodili jsme spolu ven, seděli jsme spolu ve škole v lavicích a dokonce jsme chtěli jít i na školy ve stejném městě, abychom spolu mohli být co nejvíc. Takoví jsme byli kamarádi.

Jednou v létě, před nástupem do prváku, mi Matyáš řekl, že jede s kamarády stanovat, a jestli nechci jet s nimi, protože by mě moc rádi poznali - a já jsem souhlasila. Mezi jeho kamarády totiž patřil i Péťa, krásný a sympatický blonďák, se kterým jsem se už znala, a vypadalo to s ním velice nadějně. Byla jsem patnáctiletá holka, která se těšila, že na týden vypadne z domu, a navíc jsem měla možnost konečně začít chodit s Petrem. Věřila jsem že to budou dokonalé prázdniny, jenže nebyly...

Když jsme dorazili na místo, Maty mi představil pět kluků. Byli velice milí, hodní a vtipní. Bylo to dokonalé, dokud se jednomu z kluků nerozbil stan. Nabídla jsem mu ten svůj a Péťa mi nabídl, že můžu spát u něj. Matymu se to ovšem moc nelíbilo. Začal mít řeči o tom, že je to sice fajn kluk, ale že jsem tam jela s ním, tak bych měla spát ve stanu s ním, a že je to dost blbé, spát s Petrem, když s ním ani nechodím a podobně, takže jsem mu nakonec uvěřila a řekla mu, že budu zatím spát s Matym.

Večer jsme si udělali táborák, kluci vytáhli plechovky s pivem, vodku a k tomu cigarety. Jelikož já alkohol ráda nemám, tak jsem řekla, že nechci. Kluci mě ale pořád přemlouvali, tak jsem si dala jednu plechovku s pivem, víc ne. Kolem tří ráno jsme šli všichni v dost dobré náladě spát. Ležela jsem ve stanu, a jelikož bylo strašné teplo, neležela jsem ani ve spacáku. Zavřela jsem oči a přemýšlela nad Petrem a jeho krásným úsměvem, když jsem slyšela, jak se rozepíná zip. Pootevřela jsem oči a uviděla Matyho, jak si sedá.


Chtěla jsem spát, ale on ne. Řekl mi, že mě už dlouho miluje, ale že se mi to bál říct. Na to jsem mu odpověděla, že je sice fajn kluk, ale naše kamarádství mi vyhovovalo, že by nám to asi stejně neklapalo, a že já jsem zamilovaná do Petra. Jenže on si nedal říct, mlel to pořád dokola a začínal být navíc agresivní. Začínala jsem se ho bát, takhle jsem ho neznala. Myslela jsem si, že je to tím, že je opilý, ale vždyť on měl taky jen jednu plechovku, jako já!

Začal říkat, že ví, jak ho chci, a ať to netajím, a přitom mi rukou zajížděl pod volné tričko, ve kterém jsem spala. Rychle jsem ho odstrčila a řekla jsem mu, že jdu spát k Péťovi a vrátím se, až se uklidní. On mě ale chytil za nohu a povalil mě na zem, lehl si na mě a začal mě líbat. Cítila jsem z něho pivo s cigaretami, bylo mi na zvracení. Strhl ze mě tričko i kraťasy, ve kterých jsem spala. Asi si dokážete domyslet, co bylo potom.

Chtěla jsem se bránit, ale nešlo to, byl moc silný. Když jsem chtěla křičet, zacpal mi pusu. Hned poté jsem si sbalila všechny svoje věci a utekla k Péťovi. Nemusela jsem mu ani nic říkat, všechno pochopil, když mě viděl, jak tam stojím nahá s potrhanými věcmi a batohem v ruce, rozmazanou řasenkou a s očima zarudlýma od pláče. Ihned si sbalil svoje věci a ještě tu noc jsme odjeli, Matyho jsem už v životě nechtěla vidět a on mě taky ne.

Mamka koukala docela překvapeně, když mě viděla stát ve dveřích o týden dřív, než jsem měla přijet, ale vymluvila jsem se na špatné počasí, tak to dál neřešila. Rychle jsem vlezla do sprchy, abych se umyla. Chtěla jsem to ze sebe smýt, pořád jsem se cítila špinavá, i když už jsem měla kůži celou zrudlou od drhnutí, pořád mi nebylo líp.

Zhruba po měsíci se mě mamka zeptala, proč už se s Matym nebavím. Styděla jsem se jí říct pravdu, tak jsem řekla, že jsme se pohádali, a že to nechci řešit. Koukala podezřívavě, ale dál se neptala. V září jsem naštěstí nastoupila na školu, která byla docela daleko, tím pádem jsem na intru a Matyho naštěstí nevídám. Na víkendy domů jezdím jen kvůli Péťovi. Kdybych ho neměla, snad bych ani nejezdila. Bojím se totiž, že Matyho potkám. Neuvěřitelnou podporou mi byl v té době Péťa, se kterým už dva roky chodím, a který mě ze všeho dostal. Nikdy jsem to nikomu neřekla, styděla jsem se.

Až po roce, kdy se to stalo, jsem se celá vyklepaná svěřila mamce. Hned zavolala na policii a s Matyho rodinou přerušila kontakt. Maty se prý prvně vymlouval, že jsem to po něm chtěla a přemluvila ho k tomu! Až později se přiznal k pravdě. Až po roce se mi ulevilo, protože jsem to ze sebe dostala ven.

Chtěla bych říct všem dívkám, které si něčím podobným prošly: neduste to v sobě, najděte odvahu a řekněte to někomu. Nikdy není pozdě, mě se to stalo před dvěma lety, ale řekla jsem to mamce až po roce, v šestnácti. Teď je mi už sedmnáct, a pořád se toho hnusného pocitu nemůžu zbavit, ale zároveň jsem ráda a ulevilo se mi, že jsem to někomu řekla. Mamka i Péťa mi strašně moc pomohli. Svěřte se taky. Uleví se vám a navíc vám dokáží pomoc. Držím palce všem slečnám, které takovou odvahu najdou.

Dricol - proti pocení

12. června 2012 v 17:12 | krasna.nova.cz |  Zdraví
Pro opravdu silné pocení

Antiperspirant Driclor obsahuje látky zmírňující pocení, čímž také zabraňuje vzniku tělesného pachu. Potní žlázy se nejprve mechanicky uzavřou, tím mohou snížit tvorbu potu. Přebytečná voda v těle nezůstává, pouze se vyloučí jinou cestou. Přípravek v žádném případě neslouží k léčbě nadměrného pocení.


Stop pocení
(Foto: Archiv firem)


Driclor se nanáší na ruce, nohy nebo do podpaží pouze jednou denně. Prvních 7 až 10 dní se doporučuje používat Driclor 1x denně večer těsně před spaním. Driclor se nemá používat s depilačními krémy a nejméně 24 hodin před oholením/po oholení podpaží. Během dne se antiperspirant už nepoužívá. První výsledky je možné zaznamenat již týden od začátku používání. Při zmírnění projevů pocení je možné omezit používání Dricloru, stačí jej aplikovat pouze dvakrát týdně, později i méně často.

Luxusní kondomy

3. června 2012 v 21:02 | magazin.libimseticz |  Kluci

Nejluxusnější kondomy na světě


Léto už bouchá na dveře a časy prázdninových lásek se blíží. Není na škodu mít při sobě i pánskou ochranu... Víte, které kondomy jsou nejluxusnější?
Nejluxusnější kondomy na světě
7. května 2012
Design především
Kdo ví, jestli ochrání před početím spolehlivěji než jejich levní soukmenovci... Jedno je však jisté, stojí několikrát více. Řeč je o luxusních kondomech... Výrobce luxusních kondomů, Sir Richards a The Original Condom Co. tvrdí, že jejich výrobky jsou sice o nějaký ten dolar dražší, ovšem mnohem elegantnější.


/ foto: www.pitchengine.com


Značka Sir Richards Condoms se prsí tím, že jejich pánská ochrana podléhá nejmodernějšímu anglickému designu. Francouzský výrobce The Original Condom Co. zase sází na aristokratický vzhled - a skutečně, kondomy jsou zabaleny tak luxusně, že by si vaše vyvolená mohla myslet, že ji chcete požádat o ruku. Krabička, v níž je pánská ochrany ukryta, je totiž nápadně podobná té, ve které se prodávají zásnubní prsteny!


/ foto: theoriginalcondomtheessential.com


Kondom od Vuittona
Ovšem, pokud chcete na svůj dámský protějšek udělat dojem, tak byste určitě měli vsadit na luxusní kondom značky Luis Vuitton. Ano, hádáte správně - výrobce luxusních kabelek, které zbožňují ženy na celém světě, se rozhodl fušovat i do sexuálního průmyslu. Ale prrrrr... Tady nejde o žádné "šméčko". Vuitton si design svého nového sortimentu objednal u architekta Irakli Kizirie ze společnosti Georgia Republic, který pánskou ochranu navrhl ve hnědé barvě (zřejmě, aby vystihovala základní barvu firmy Vuitton a tak trochu připomínala i kožené kabelky) s vytepaným logem LV.

/ foto: www.oddee.com
/ foto: www.oddee.com

Pánská ochrana za 1300 Kč
To, že jde o luxus, jasně napovídá i cena - za jediný kondom zaplatíte 68 dolarů, což je pro našince asi 1300 Kč. Otázkou je, jestli stejně jako v případě kabelek Louis Vuitton, se o tento seuxální doplněk nestrhne velká enkláva různých padělků. U kondomů byste rozdíly mezi kopií a originálem hledali hůře...