Červenec 2012

Solná jeskyně

26. července 2012 v 20:45 Zdraví
Solná jeskyně

Tyto jedinečný relaxační-ozdravný prostory jsou velmi prospěšný pro dospělé i děti a vyniká ideálně čistým klimatem, který nahrazuje skutečný pobyt u moře. Vlhký ionizovaný vzduch, bohatý na minerály a stopové prvky má prokazatelné léčivé účinky na mnoho zdravotních potíží. Jedna procedura se tedy dá přirovnat k třídennímu pobytu u moře.

Solná jeskyně je vhodná pro každoho kdo si chce udržovat své zdraví. A zamezit vzniku různých onemocnění a odbourávat stres a relaxovat.
Jeskyně jsou vhodné ale hlavně pro → lidi kteří v dnešní době velmi často trpí sníženou imunitou, různými alergiemi a dýchacími problémy.


img_12

img_09


10

11

8

Já osobně jsem solnou jeskyň navštívila poprvé včera s přítelem :-) .A moc se nám to oboum líbilo. Chtěla jsem to vyzkoušet ze zvědavosti a ze zdravotích důvodů. Protože mám astma. Pokud máš také nějaké onemocení s plícemi nebo pohybové atd. (dočteš se v článku), určitě není od věci tam zkusit zajít ;-). (obrázky jsem dala z té jeskyně ve které jsme byli ). Určitě tam zase brzy zajdem. :-) Zkus to i TY ! ;-)