Srpen 2012

Soud sebral Ewě Farné řidičák na dva roky

30. srpna 2012 v 13:33 | magazin.cz |  Paparazzi

Soud sebral Ewě Farné řidičák na dva roky

29.8.2012 21:32
Devatenáctiletá Farna bude nějakou dobu moci řídit leda tak koloběžku. Za svou divokou květnovou jízdu pod vlivem alkoholu, která skončila autonehodou, si včera od soudu odnesla zákaz řízení motorových vozidel a k tomu pokutu 35 tisíc.
Ewa Farna, zdroj: Profimedia.cz

"Prostě jsem blbá," zhodnotila upřímně už před časem Farna bouračku, při níž naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn. Zpěvačka se vracela z maturitního večírku, kde si dle svých slov dala čtyři drinky. Policie jí bezprostředně po incidentu v krvi naměřila 0.8 promile alkoholu.

S trestem je Farna smířená a nehodlá se proti rozhodnutí soudu odvolávat.
Autor: Jitka Pavlíková

Celebrity a jejich plastiky

29. srpna 2012 v 15:51 | ženy.cz |  Paparazzi
Donatela VersaceDonatela Versace

Celebrity, které neúměrně podlehly plastikám:

Zalíbení v úpravách vlastního těla může vést k potížím se zdravím a navíc tělo přeplácané botulotoxinem nebo silikonem často nevypadá vůbec dobře. Psychický problém se netýká je běžných smrtelníků, ale také celebrit, u kterých by se mohlo zdát, že jsou bezchybné a vědí to o sobě. Které hvězdy byly a jsou na plastikách závislé?
Michael Jackson: Tento zpěvák byl nejen králem popu, ale také králem plastik. Sám král přiznal za svého života plastické operace pouze tři, odborníci i veřejnost se však shodují na tom, že operací bylo hned několik desítek, podle fotografií prý i přes 50 zákroků. Kromě vybělení kůže nejvíce změn přestál jeho obličej. Četné operace se také podepsaly na jeho nosu, ze kterého ke konci jeho života už moc nezbývalo.
Cher: Nejdříve se nařčení, že investuje nemalé peníze do svého vzhledu, bránila, postupem času ale musela jít s pravdou ven. V počtu plastik dohání popového krále Michaela Jacksona. Přesné číslo si prý ani ona sama již nepamatuje. Každopádně má upravený zadek, zvětšená prsa, napnutou kůži, podstoupila liposukce, nechala si upravit stehna i pupík. Nechala si upravit i celý obličej.
Donatella Versace: Říká se o ní, že po tolika plastikách patří mezi nejděsivější celebrity světa. Ona je důkazem toho, že všeho moc škodí. V rukou plastických chirurgů skončila nesčetněkrát a například má upravené rty, vyhlazený obličej, silikonová prsa a další.

Čína , Island ...

7. srpna 2012 v 22:27 Obrázky
Velká Čínská zeďUtah, Bryce Canyon


Danxia Landform - Čína
¨¨

IslandGrand Teton - Národní park


Mnarola , Italy


Sahara - Afrika