Září 2012

Vajíčka jako kytičky

20. září 2012 v 22:30 Zábavička
Pro potěšení :)
Originální a hezké ♥

Originální tipy ;)

20. září 2012 v 22:26 Zábavička
Myška :)


Dýňový džus

20. září 2012 v 22:19 | Prozeny.cz |  Koktejly
Ilustrační foto

Dýňový džus

Tenhle nápoj je sice trochu pracnější, ale garantuji vám, že vynaložená práce se vám vyplatí!


Informace o receptu

 • mírně náročné
 • 90 minut
 • 5 osob
 • dostupné

Použité ingredience

 • 6 kg mladých oloupaných dýní (nakrájené na kostky)
 • 1 kg cukru
 • 3 polévkové lžíce kyseliny citronové
 • velký panák citronové šťávy Citronela
 • 4 litry vody
 • 10 litrů převařené vody
 • 1 pomerančový ovocit nebo Vitacit Tang

Návod k přípravě

Dý´běm czjr, kyselinu citronovou, 4 litry vody a citronovou šťávu smíchejte dohromady a nechte 24 hodin stát.Druhý den dáme vařit do změknutí asi 30 minut. Vychladlou směs rozmixujte, smíchejte s 10 litry převařené vody, přidejte 1 pomerančový ovocit (nebo Vitacit), zamíchejte, a kdo chce, může přecedit (my necháváme i s dužinou). Poté naplňte do lahví. Bez zavaření můžete skladovat v lednici asi týden. Jinak sterilizujte 20 minut na 80 stupňů a pak vydrží i jeden rok.Autor(ka): emilkavolfova


Klučičí zpověď : Je pravda, že máme radšI BLONDÝNY ?

15. září 2012 v 10:57 | krasna.nova.cz |  Kluci

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Je pravda, že máme radši blondýny?

Blondýna a bruneta
aktualizováno 14.09.2012, 00:14 | Krásná.cz
Říká se, že muži mají radši blondýnky, ale nakonec se ožení s brunetkami. Je to pravda, nebo je to pověra?
Blondýnky jsou prý atraktivní, ale hloupé. Naproti tomu brunetky jsou inteligentní, ale nebývají tak obletované. Svět je plný předsudků, které ženy rozdělují podle jejich barvy vlasů a přisuzují jim podle toho různé vlastnosti. Ale co je pravdy na tom, že klukům se víc líbí blondýnky? Zeptali jsme se.

Jarek, 17 let: Barva vlasů není to hlavní, co mne na holkách zajímá. Chodil jsem s blondýnou i brunetou a zatím to nevyšlo ani s jednou, tak to asi není tak důležité.

Pepa, 20 let:
Blonďatých holek je méně, takže jsou nápadnější, jsou v davu víc vidět. Ale stejně tak třeba zrzky nebo holky s jinou barvou vlasů. Mě osobně na tom nezáleží.

Adam, 18 let:
Mám radši blondýnky, protože jsou něžnější. Ale nemluvím o odbarvených holkách, ale o těch přírodních. Mě třeba hrozně zklame, když si myslím, že je nějaké holka blondýna, ale pak se svlékne a já poznám, že má tu hlavu jen odbarvenou. No, když už je svlečená, tak k tomu sexu dojde, to je jasný, ale většinou už takový holce nezavolám.
Leoš, 17 let: Nevim, kdo takový řeči vymýšlí. Jasně, jsou země, kde jsou blondýny oblíbenější než brunety nebo černovlásky, ale to je proto, že jich je tam fakt málo. Myslim třeba v Egyptě. Ale tady v Česku je to podle mě klukům spíš jedno.

Zdeněk, 23 let:
Já mám rád na holkách barbie styl a k tomu blond prostě patří. Dlouhý blond vlasy. Umělé nehty, dlouhé řasy... Samozřejmě taky krásná postava a sexy oblečení. Tak to jsou moje holky. Nevim, jestli bych chodil s brunetou. Já je totiž ze zásady neoslovuju.

Patrik, 19 let: Mě teda na barvě vlasů rozhodně nezáleží. Je to věc holky, co má na hlavě, já jí do toho mluvit nebudu. Taky bych nechtěl, aby mi mluvila do toho, jak vypadám, ne?
Kryštof, 22 let: Mám rád přirozené holky, takže mi ani tak nezáleží na tom, zda je bruneta, nebo blondýna, ale na tom, zda si vlasy barví, nebo ne. Nemám rád, když ze sebe holky dělají něco, čím nejsou. Neuznávám ani takový ty vycpaný podprsenky a další věci, co některé holky tak rádi používaj. Naštěstí však ještě existují holky, které nepotřebují být za fifleny.

Jirka, 18 let:
Za blondýnama se rozhodně otočím častěji než za brunetama. Je to proto, že ta barva vlasů tě upoutá. Hnědovlasých je na ulicích víc, takže se otočím jen za holkami, které se mi fakt líbí. Za blondýnama je to tak nějak automaticky. Ale to neznamená, že bych chodil jen s holkama jedný barvy vlasů.

Robert Pattinson je připraven setkat se s Kristen Stewart

3. září 2012 v 20:05 | bravogirl.cz |  Paparazzi

ROBERT PATTINSON JE PŘIPRAVEN SETKAT SE S KRISTEN STEWART

STARS: Robert Pattinson je připraven setkat se s Kristen Stewart - foto
Zdroj: isifa.com
Šestadvacetiletého herce hluboce ranilo, když se jeho přítelkyně přiznala k románku se ženatým režisérem Rupertem Sandersem.
Jeho přátelé ale tvrdí, že Robert už věří, že byl románek jenom "chvilkovou nerozvážností", a je připravený se s Kristen setkat tváří v tvář.
Zdroj prozradil: "Mluvili spolu po telefonu asi hodinu. Bylo to velice emocionální. Kristen ho prosila, aby se setkali tváří v tvář a mohli si promluvit. Zřejmě Roba přesvědčila, protože s tím souhlasil. I když Kristen udělala stašlivou chybu, Rob jen tak nemůže vypnout svoje pocity. Kristen opravdu miloval a já si myslím, že teď už věří, že se jednalo jen o chvilkovou nerozvážnost - krátkou, médii propíranou záležitostí, která se už nikdy nestane. V Robových očích byla Kristen svedena a není jí to jen líto, ale je naprosto zničená tím, co udělala."

I kdyby dal Rob jejich skoro čtyřletému vztahu druhou šanci, určitě by se chtěl s Kristen dohodnout na nějakých pravidlech.
Zdroj dodal časopisu LOOK: "Pokud jí Rob vezme zpátky, určitě to bude za určitých podmínek. Kristen by musela trávit víc času v jeho rodném Londýně. Také by rád převzal způsob, jakým pracují Angelina Jolie a Brad Pitt - ti se v natáčení filmů střídají, takže často můžou být spolu."

Zdroj blízký Kristen nedávno řekl serveru Showbizspy.com: "Kristen je jako uzlíček nervů. Přežívá na cigaretách, energickém drinku Red Bull bez cukru a občasném sáčku bramborových lupínků. Ukryla se v losangelském domě jejího kamárada, vypadá bledě a vyčerpaně. Když se jí někdo snaží přinutit, aby snědla alespoň malou misku polévky, tvrdí, že právě něco snědla (což není pravda), nebo je jí špatně od žaludku, a stejně by v sobě nic neudržela."

Rihanna v Paříži vyvolala chaos

3. září 2012 v 19:56 | bravogirl.cz |  Paparazzi

RIHANNA V PAŘÍŽI VYVOLALA CHAOS!

STARS: Rihanna v Paříži vyvolala chaos! - foto
Zdroj: isifa.com
Čtyřiadvacetiletá zpěvačka vyvolala absolutní chaos, když na Twitteru zveřejnila číslo vlaku Eurostar a čas příjezdu na francouzskou železniční stanici Gare du Nord v Paříži.
V hlavním městě Francie na ní čekaly stovky ječících fanoušků.

Po sobotním šílenství se Rihanna pustila do svých fanoušků, které se dostali mimo kontrolu. V sérii tweetů napsala:
"Francouzi jsou zas***ně šílení!!!"
"Jen abyste věděli, když se na mě budete tlačit, budete zatlačeni zpátky!"
"Právě jsem si musela vybojovat svojí cestu ven z nádraží!!!"
"Jste úplně mimo kontrolu tady v Paříži!!!"


Rihannu později nařkli šéfové bezpečnosti vlakového nádraží Gare du Nord z nezodpovědného chování.
Jeden z šéfů bezpečnosti řekl novinám The Sun: "Byl to absoutní chaos a všechno je to chyba Rihanny. To, co Rihanna udělala, bylo absolutně nezodpovědné. Na stanici mezi lidmi vládl skutečný strach."

Důvodem příjezdu Rihanny do Paříže byl včerejší koncert kapely Coldplay. Rihanna si s Coldplay na pódiu zazpívala pecku jako Princess Of Chinanebo kultovní song Umbrella.